Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це один трильйон доларів за сьогоднішніми цінами
Туреччина розвідала ще одне родовище газу в Чорному морі, яке оцінюється у 58 млрд кубічних метрів. Оклади знаходяться на глибині 3023 метри.
Про це президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив 26 грудня після засідання уряду, передає Інформатор з посиланням на Bloomberg.
За його словами, нове родовище було виявлене під час розвідки родовища Сакарія в Чорному морі, запаси якого тепер оцінюються в 652 мільярди кубометрів.
"Це нове відкриття відкриє двері для нових. Ми почнемо буріння нових свердловин якомога швидше", – сказав турецький президент.
За розрахунками турецької влади, родовище Сакарія почне подавати газ в турецьку мережу з першого кварталу 2023 року. Очікується, що воно задовольнить близько третини внутрішніх потреб Туреччини після досягнення піка видобутку.
"Еквівалент природного газу, який ми виявили в Чорному морі, становить 1 трильйон доларів на міжнародних ринках за сьогоднішніми цифрами", - зазначив Ердоган.
Туреччина прогнозувала, що спершу видобуток газу на Сакарії становитиме близько 3,5 мільярда кубометрів на рік і протягом чотирьох років буде збільшений до приблизно 15 мільярдів кубометрів, що становить приблизно чверть поточного видобутку в ЄС.
Також ми писали, що з початку війни з Україною чорноморський флот рф втратив 15% свого бойового складу. Перед вторгненням в Україну чорноморський флот налічував 275 кораблів та суден, з яких лише 58 були бойовими.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.