“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це один трильйон доларів за сьогоднішніми цінами
Туреччина розвідала ще одне родовище газу в Чорному морі, яке оцінюється у 58 млрд кубічних метрів. Оклади знаходяться на глибині 3023 метри.
Про це президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив 26 грудня після засідання уряду, передає Інформатор з посиланням на Bloomberg.
За його словами, нове родовище було виявлене під час розвідки родовища Сакарія в Чорному морі, запаси якого тепер оцінюються в 652 мільярди кубометрів.
"Це нове відкриття відкриє двері для нових. Ми почнемо буріння нових свердловин якомога швидше", – сказав турецький президент.
За розрахунками турецької влади, родовище Сакарія почне подавати газ в турецьку мережу з першого кварталу 2023 року. Очікується, що воно задовольнить близько третини внутрішніх потреб Туреччини після досягнення піка видобутку.
"Еквівалент природного газу, який ми виявили в Чорному морі, становить 1 трильйон доларів на міжнародних ринках за сьогоднішніми цифрами", - зазначив Ердоган.
Туреччина прогнозувала, що спершу видобуток газу на Сакарії становитиме близько 3,5 мільярда кубометрів на рік і протягом чотирьох років буде збільшений до приблизно 15 мільярдів кубометрів, що становить приблизно чверть поточного видобутку в ЄС.
Також ми писали, що з початку війни з Україною чорноморський флот рф втратив 15% свого бойового складу. Перед вторгненням в Україну чорноморський флот налічував 275 кораблів та суден, з яких лише 58 були бойовими.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.