“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На черзі відходи ще трьох АЕС
Радіоактивні відходи з Рівненської атомної електростанції почали зберігати у Чорнобильській зоні відчуження на комплексі "Вектор". Йдеться про 30 контейнерів із солебітумним компаундом. На черзі відходи ще трьох АЕС.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу "Енергоатому" .
Зараз для передачі готують експлуатаційні радіоактивні відходи, які накопичуються на Південно-Українській, Хмельницькій та Запорізькій АЕС. Майданчик комплексу "Вектор" знаходиться в 11 км у південно-західному напрямку від Чорнобильської АЕС
"Енергоатом" передав першу партію радіоактивних відходів з РАЕС. Транспортування виконали фахівці Аварійно-технічного центру, який є відокремленим підрозділом НАЕК "Енергоатом". Початок передачі РАВ на державне сховище – це результат численних організаційних та технічних заходів", - наголошується в повідомленні.
"Вектор" – це комплекс об'єктів, призначених для зберігання та поховання радіоактивних відходів (РАО), що надходять з усіх українських підприємств, на яких вони утворюються: атомних електростанцій "Енергоатому", Чорнобильської АЕС та її Зони відчуження, інших промислових та наукових підприємств та організацій . Будівництво комплексу розпочалося у січні 1998 року, а ввели його в експлуатацію у 2006 році.
Комплекс "Вектор" створили для мінімізації екологічної небезпеки, пов'язаної з територіями, забрудненими радіоактивно внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Раніше Інформатор повідомляв, що на Закарпатті у басейні річки Тиса знайшли 42 незаконні звалища .
Також ми писали, що у двох областях України знайшли звалища небезпечних медичних відходів .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .