У Черкаській області п'яний чоловік заявив про катастрофу неіснуючого вертольоту

Чоловікові загрожує штраф у розмірі від 51 до 119 гривень

У Черкаській області п'яний чоловік заявив про катастрофу неіснуючого вертольоту

П'яний чоловік повідомив у поліцію про катастрофу вертольота біля одного з сіл Черкаської області. Йому тепер загрожує штраф за неправдиве повідомлення.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу поліції області.

Повідомлення про катастрофу  до правоохоронців надійшло 22 травня близько 15:00. Той,  чоловік,який телефонував, імовірно, був п'яний, його попередили про відповідальність за помилковий виклик, але він стояв на своєму і запевнив, що аварія дійсно була. У свою чергу екіпаж виїхав на місце ймовірного падіння вертольоту, але ніяких ознак аварії не виявили.

«Місцеві жителі розповіли поліцейським, що вранці над селом дійсно пролітав вертоліт, і ніяких падінь вони не бачили і не чули», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці склали протокол за статтею 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» КУпАП. Чоловікові загрожує штраф в розмірі від 51 до 119 гривень. Крім того, згідно з прийнятим законом про посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу, чоловікові може загрожувати тюремний термін від 4 до 8 років.

 

 

Гвинтокрили не падали: на Черкащині чоловік надав до поліції неправдиве повідомлення про падіння літального апарата Учора чоловік телефонував на номер 102 та повідомляв про падіння гвинтокрила в одному із сіл Черкащини. Під час перевірки поліцейські не виявили літального апарата, тобто повідомлення про його падіння було завідомо неправдиве. Чоловік зателефонував до поліції близько 15:00 години й повідомив, що на Смілянщині впав гвинтокрил. В будь-якому випадку, повідомлення на спеціальну лінію 102 потребують перевірки тож, екіпаж виїхав на вказане заявником місце. Жодних літальних апаратів правоохоронці не виявили. Місцеві жителі розказали поліцейським, що вранці над селом справді пролітав вертоліт, та ніяких падінь вони не бачили й не чули. Чоловік, який здійснив завідомо неправдиве повідомлення, був у стані сп'яніння. Його попереджали про відповідальність та штраф. Поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 183 КУпАП. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян Нагадаємо, у березні цього року Президент підписав закон «Про внесення змін до ст. 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян». Закон запроваджує кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, якщо завідомо неправдиве повідомлення стосується критично важливих об’єктів інфраструктури або будівель і споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, або закладів охорони здоров’я, або закладів освіти (таке діяння карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років).

Posted by Поліція Черкаської області on Saturday, May 22, 2021
 

Як раніше повідомляв Інформатор, 7 травня на електронну пошту Шевченківського управління поліції надійшов лист про мінування київських торгових центрів і станцій метро.Інформацію зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень районних управлінь поліції. Столичні працівники вибухотехнічної служби не виявили вибухівки в метро і торгових центрах Києва. Однак вони встигли евакуювати сотні людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube