В Черкасской области пьяный мужчина заявил о крушении несуществующего вертолёта

Мужчине грозит штраф в размере от 51 до 119 гривен

В Черкасской области пьяный мужчина заявил о крушении несуществующего вертолёта

Пьяный мужчина сообщил в полицию о крушении вертолёта возле одного из сёл Черкасской области. Ему теперь грозит штраф за ложное сообщение.

Об этом сообщает Информатор со ссылкой на пресс-службу полиции области.

Сообщение о крушении вертолёта к правоохранителям поступило 22 мая около 15:00. Позвонивший мужчина предположительно был пьян, его предупредили об ответственности за ложный вызов, но он стоял на своем и заверил, что авария действительно была. В свою очередь экипаж выехал на место предполагаемого крушения вертолёта, но никаких признаков аварии не обнаружили.

«Местные жители рассказали полицейским, что утром над селом действительно пролетал вертолет, и никаких падений они не видели и не слышали», — говорится в сообщении.

В результате правоохранители составили протокол по статье 183 «Заведомо ложный вызов специальных служб» КУоАП. Мужчине грозит штраф в размере от 51 до 119 гривен. Кроме того, согласно принятому закону об усилении ответственности за заведомо ложное сообщение об угрозе, мужчине может грозить тюремный срок от 4 до 8 лет.

 

Гвинтокрили не падали: на Черкащині чоловік надав до поліції неправдиве повідомлення про падіння літального апарата Учора чоловік телефонував на номер 102 та повідомляв про падіння гвинтокрила в одному із сіл Черкащини. Під час перевірки поліцейські не виявили літального апарата, тобто повідомлення про його падіння було завідомо неправдиве. Чоловік зателефонував до поліції близько 15:00 години й повідомив, що на Смілянщині впав гвинтокрил. В будь-якому випадку, повідомлення на спеціальну лінію 102 потребують перевірки тож, екіпаж виїхав на вказане заявником місце. Жодних літальних апаратів правоохоронці не виявили. Місцеві жителі розказали поліцейським, що вранці над селом справді пролітав вертоліт, та ніяких падінь вони не бачили й не чули. Чоловік, який здійснив завідомо неправдиве повідомлення, був у стані сп'яніння. Його попереджали про відповідальність та штраф. Поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 183 КУпАП. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян Нагадаємо, у березні цього року Президент підписав закон «Про внесення змін до ст. 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян». Закон запроваджує кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, якщо завідомо неправдиве повідомлення стосується критично важливих об’єктів інфраструктури або будівель і споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, або закладів охорони здоров’я, або закладів освіти (таке діяння карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років).

Posted by Поліція Черкаської області on Saturday, May 22, 2021
 

Как ранее сообщал Информатор, 7 мая на электронную почту Шевченковского управления полиции поступило письмо о минировании киевских торговых центров и станций метро.  Информацию зарегистрировали в журнале единого учета заявлений и сообщений районных управлений полиции. Столичные работники взрывотехнической службы не обнаружили взрывчатки в метро и торговых центрах Киева. Однако они успели эвакуировать сотни людей.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите в нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписаться на канал в Viber можно здесь

Главная Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube