Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Давидюк захищав українську ідею починаючи з 2000-х
Під час оборони Роботиного Запорізької області загинув засновник та головний редактор рівненського видання "Горинь.інфо" Тарас Давидюк. Не стало Героя 3 листопада. Йому було 37 років.
Про смерть Тараса Давидюка повідомило видання "Горинь.інфо". Зазначається, що він розпочав боротьбу за незалежність нашої країни ще з Революції Гідності. Згодом вирушив на фронт у зону АТО, де служив у добровольчому батальйоні "Гарпун", а потім в одному з окремих розвідувальних батальйонів ЗСУ.
Додому Давидюк повернувся тільки навесні 2019 року. З початку повномасштабної війни він знову пішов на фронт. Воював у 14-му окремому полку ЗСУ.
"Тарас добре відомий усій патріотичній спільноті Рівненщини, адже ще з студентських років був активним в різних патріотичних організаціях. З 2002 року у громадському русі. Був членом "Молодого Руху". У 2005-2012 роках – голова обласної організації і член Центрального Проводу "Молодіжного Націоналістичного Конгресу". Був також голою рівненської обласної організації "Активна молодь", – розповіли у редакції видання.
За час повномасштабної війни полягло чимало гідних громадян України, які ціною власного життя захищали її незалежність. За статистикою видання The New York Times, щодня на полі бою гинуть десятки бійців ЗСУ.
З російської сторони втрат у рази більше. Станом на 18 серпня за їх підрахунками кількість вбитих та поранених з обох сторін конфлікту складає понад 500 тисяч осіб. Втрати України, як стверджувалося, близькі до 70 тисяч убитими й 120 тисяч пораненими. Втрати окупантів сильно зросли взимку та навесні поточного року через важкі бої за Бахмут.
Наразі загальні втрати ворога сягнули 303 270 окупантів. Такі цифри озвучив 3 листопада Генштаб. Це нова психологічна позначка у втратах для росії. В середньому окупанти щодоби втрачають близько п'яти сотень своїх солдат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.