“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Парламентські перевірки виявила подвійні реєстрації українських біженців в готелях
Міністерство внутрішніх справ Болгарії провело парламентські перевірки і виявило порушення в розміщенні біженців з України. Власники готелів, пансіонатів та турбаз вдавались до різних схем, щоб привласнити кошти ЄС.
Про це повідомляє видання "Вільна Європа" з посиланням на слова керівника МВС Болгарії Івана Демерджієва.
"Перевірка виявила подвійні реєстрації, розміщення такої кількості біженців, місць для якої немає в готелях, поселення людей, які не в'їжджали до Болгарії, та не народжених дітей. Ці дані було передано до прокуратури", – розповів голова відомства.
Він додав, що у Болгарії українських біженців поселяли у готелях, пансіонатах, таборах та на базах відпочинку. Фінансування їх утримання йшло з державного бюджету та коштами Європейського Союзу.
Демерджієв обговорив цю ситуацію з послом України в Болгарії Олесею Ілащук. За його словами, мета переговорів полягає у тому, щоб відрізнити біженців від людей, які приїхали у країну як туристи, щоб відпочити і не потребують забезпечення та притулку.
З початку повномасштабної війни в Україні до Болгарії виїхало близько 850 тисяч українців. З них майже 55 тисяч наразі залишаються у країні, а понад 16 тисяч – отримали тимчасове житло.
Проте кількість українських біженців у Болгарії і надалі продовжує знижуватись, бо керівництво країни не створило умов для їх адаптації. Як, наприклад, у Польщі, Чехії чи Німеччині.
Раніше Інформатор писав, куди українські біженці їхали найчастіше і де їх приймають краще за все.Також повідомляли, чи можуть біженці, які знаходяться в ЄС, працювати в Україні віддалено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.