"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
Енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону, який відбуватиметься в умовах російських атак
У Запорізькій області внаслідок бойових дій знеструмлено 5 населених пунктів. Також через обстріли залишається без світла частина споживачів у Донецькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.
Як зазначили в Міненерго, внаслідок технологічних порушень залишаються знеструмленими на Київщині 5 населених пунктів, на Дніпропетровщині – 7 населених пунктів. Ведуться відновлювальні роботи.
"Електроенергії, яку виробляють електростанції, достатньо для забезпечення потреб споживачів. Вчора, 2 жовтня, застосовувалися обмеження виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії загальною потужністю 310 МВт. Енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону, який буде відбуватися в умовах російських атак. Триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної", - наголосили в Міненерго.
У Херсоні внаслідок підриву Каховської ГЕС залишаються знеструмленими понад 2 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи сповільнені через обстріли. Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу, 2 жовтня, відсутній. Експорт до Словаччини та Молдови склав 4 561,00 МВт-год.
Окупанти завдали удару по складських приміщеннях ДТЕК в Дніпропетровській області. Внаслідок ворожої атаки пошкоджені кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладнання. Про це повідомили у компанії 2 жовтня.
"Продовжуємо оцінювати збитки та планувати, як перекрити потребу у знищених матеріалах. Як би ворог не намагався, у нього не вийде зірвати нашу підготовку до опалювального сезону", - наголосили у ДТЕК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.