"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Глава комітету назвав дві основні причини різкого падіння показників роботи парламенту
Під час останньої сесії продуктивність роботи Верховної Ради різко впала. Кількість прийнятих законів зменшилася майже на половину, проведених засідань - на третину, кількість проведених голосувань знизилася втричі.
Про це повідомляє прес-служба комітету виборців України,- передає Інформатор .
«Всього під час четвертої сесії ВР в період з вересня 2020 року по січень 2021 року народні депутати мали 28 робочих днів, під час яких працювали в сесійному форматі. Це на третину менше, ніж на попередній третьої сесії ВР з лютого по липень 2020 року, коли нардепи працювали 39 днів. Це також менше, ніж на другій сесії ВР з вересня 2019 року по січень 2020 року, під час якої депутати повинні 36 робочих днів», - заявили в комітеті виборців.
Також різко впала кількість прийнятих законів. Протягом четвертої сесії було прийнято 110 законів. Це майже вдвічі менше, ніж на попередніх сесіях. Так, на 3 сесії був прийнятий 181 закон, на 2 сесії - 215 законів.
Кількість зареєстрованих законопроектів теж дещо зменшилася. Під час четвертої сесії було зареєстровано 934 проекти законів, 3 сесії - 1 416 проектів, 2 сесії - 1 003 проекти законів. Втричі знизилася і загальна кількість проведених голосувань.
«Всього під час четвертої сесії в Раді пройшло 1 073 голосування, під час 3-й сесії - 2 981 голосування, 2-й сесії - 1 814 голосувань», - пояснили в комітеті виборців.
Глава комітету виборців Олексій Кошель наголосив, що різке падіння показників роботи парламенту можна пояснити двома причинами.
«В останні п'ять місяців парламент фактично випав зі структури влади.В ручному режимі приймалися рішення про призначення в.о. міністра енергетики, здійснювалися невдалі спроби вирішення конституційної кризи безпосередньо Офісом президента, в ручному управлінні приймалися рішення в боротьбі з коронавірусом», - прокоментував Кошель.
За його словами, на роботу парламенту також негативно вплинула ситуація з COVID-19 серед народних депутатів.
«Однак замість того, щоб наздогнати втрачений темп, народні депутати фактично продовжили собі різдвяні відпустки, попрацювавши в січні лише чотири сесійні дні. Це з урахуванням того, що парламент і так майже не працював в жовтні і частково працював в листопаді», - резюмував Кошель.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в монобольшості залишилося 211 депутатів.Окрім того, спікер ВРУ Дмитро Разумков розповів чому не штрафують нардепів, які порушують масковий режим.
Також Інформатор писав, що проти нардепа Іванчука відкрили кримінальну справу за «кнопкодавство».