Тринадцятий тур Української хокейної ліги: «Маріуполь» і «Донбас» здобули виїзні перемоги

«Донбас» не пропустив у другому матчі поспіль.

У матчі з «Краматорськом» три зі своїх 7 шайб «Маріуполь» закинув в меншості. «Донбас» в третьому періоді зломив опір новачка УХЛ.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 24 жовтня, відбулися два матчі тринадцятого туру УХЛ. Хокейний клуб «Краматорськ» зустрівся з ХК «Маріуполь». Команди грали в таких складах:

Краматорськ: Трус (Кучер); Мальцев - Алексюк, Таран - Бабрусев, Афанасьєв - Ваулин; Жвачкін - Семенов - Гриценко, Столяренко - Сергієвський - Градович, Геворкян - Калинич - Кобильнік, Говорушко - Сірченко.

Маріуполь: Дуве (Трифонов); Алексєєв - Кудряшов, Олендаренко - Матусевич, Декало - Лисенко; Благой - Лизін - Казаковцев (А), Мілёхін - Мазур (К) - Щербатов (А), Калейніковас - Бабинець - Костиков, Горище - Ружников - Янішевський.

Господарі відкрили рахунок вже на 18-й секунді матчу. Автором першої шайби став Андрій Жвачкін. Через три хвилини Мільохін з передачі Щербатова зрівняв рахунок. Минуло ще півтори хвилини, і Чердак вивів «Маріуполь» вперед.

Після жвавого початку команди взяли паузу. Але вже на першій хвилині другого періоду Казаковцев збільшив перевагу команди гостей. А через 6 хвилин Благой зробив рахунок 1: 4. На 34-й хвилині при грі в меншості Щербатов закинув у ворота «Краматорська» п'яту шайбу.

За сформованою в матчі традиції початок періоду ознаменувалося голом. На 40-й секунді третього періоду Казаковцев засмутив воротаря «Краматорська», причому знову в меншості. Через п'ять хвилин Сергієвський при грі 5 на 3 скоротив різницю в рахунку. А на 53-й хвилині Столяренко відіграв ще одну шайбу. Однак останнє слово в матчі залишилося за «Маріуполем». На 56-й хвилині Мільохін встановив остаточний рахунок.

Завершували ігрову програму тижні «Рула Одд» і «Донбас»:

Рулав Одд: Петров (Шевчук); Пугачов (А) - Лісников, Жигалов - Александров, Рибницький - Канаплін, Мельников - Фроленко; Кисельов - Савенков - Єгоров, Бондаренко - Сурсов (А) - Басков, Луговий - Секирко - Єфімов, Абаджян - Пойманов - Сиротенко.

Донбас: Воріс (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (А) - Соколовський, Жульдіков - Фірсов, Андрейків - Григор'єв, Ігнатенко; Сигарьов (А) - Бірюков - Шишлянніков, Медведєв - Буценко - Коренчук, Морозов - Захаров (К) - Пересунько, Разумов - Кривошапкин - Даниленко.

Початок поєдинку пройшов у безкомпромісній боротьбі, залишала рівні шанси на успіх кожної з команд. Однак ближче до кінця першого періоду стало вимальовуватися перевага «Донбасу». Гравці команди гостей стали частіше гостювати в зоні «Рулав Одд», раз по раз перевіряючи реакцію голкіпера харків'ян.

На початку другого періоду Медведєв не реалізував вихід один на один з голкіпером «Рулав Одд». У свою чергу Воріс парирував небезпечний кидок Єгорова. До кінця другої двадцятихвилинки перевагою володіли вже господарі майданчику. Рідкісні, але досить небезпечні кидки гравців харківського клубу не давали розслабитися голкіперу «Донбасу».

На 44-й хвилині «Донбас» відкрив рахунок. Сигарьов кидком з правого кола для вкидання відправив шайбу в ворота «Рулав Одд». На 51-й хвилині Бірюков подвоїв перевагу «Донбасу», реалізувавши чисельну перевагу. На 54-й хвилині Медведєв виїхав з-за воріт і крюком ключки відправив під поперечину чергову шайбу.

• «Краматорськ» - «Маріуполь» 3: 7 (1: 2; 0: 3; 2: 2);
  • «Рулав Одд» - «Донбас» 0: 3 (0: 0, 0: 0, 0: 3).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 26 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах дванадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .