“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Ексрадник ОП Арестович вважає, що росії треба брати Польщу, якщо захищати її готова маленька частина поляків
Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович не зміг пройти мимо опитування поляків про те, що б ті зробили в разі нападу росії. Він заявив, що з такими результатами Кремлю "треба брати країну". Адже захищати Польщу готові всього 15% громадян.
Так, відповідне опитування провела польська газета Rzeczpospolita. Результати показали, що надавати допомогу як волонтери готові 29% поляків, 25,5% виїдуть в безпечне місце, ще 22% поляків не зроблять нічого.
В армію готові піти всього 15,7% громадян Польщі. Ще 11,6% не визначилися з тим, що робили б у разі вторгнення рф.
Результати польського опитування опублікував у своєму телеграм-каналі Олексій Арестович. Прокоментував їх скандальний ексрадник коротко:
"Треба брати", - подумали у Кремлі", - написав Арестович
На початку жовтня грудня голова Бюро національної безпеки Польщі Яцек Сєвєра заявив, що країни на східному фланзі НАТО мають підготуватись до агресії росії за три роки. За його словами, якщо країни НАТО на східному фланзі хочуть уникнути війни, то повинні прийняти трирічний план, щоб підготуватися до конфронтації.
До слова, сама Польща наразі укріплює свій кордон з Білоруссю. Зокрема, в середині листопада Польща розгорнула там свій танковий батальйон. Основна задача батальйону - гарантування безпеки країні та стримування агресора у разі нападу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.