Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Камери дозволяють росіянам дізнаватися важливу інформацію щодо роботи українського ППО
Після останніх масованих обстрілів Києва та Хмельницького стало відомо, що росіяни спостерігали за ними в онлайн-режими через камери, які розташовані на вулицях всіх великих міст Україні. До того ж вони публікували короткі відео у пропагандистських Telegram-каналах, де вказували не тільки геолокацію міста прильоту, а й місця зйомки.
Втім спостерігати за будь-яким містом може кожен охочий, адже трансляція з камер ведеться в режимі реального часу на YouTube-каналі. Тож російським окупантам навіть не прийшлося напружуватись, щоб отримати потрібні дані.
"В українській столиці прогримів вибух - на кадрах видно, що унаслідок прильоту там виникла пожежа. Імовірно, удар у Святошинському районі прийшовся на розташування ЗРК", – йдеться у ворожому Telegram-каналі "Readovka".
Таких повідомлень у різних російських пабліках безліч. Всі вони демонструють своїм підписникам наслідки ракетних ударів та роботу українського ППО.
Ситуацію з камерами та зливом важливої інформації щодо роботи українського ППО прокоментував в ефірі телемарафону речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
"Зрозуміло, що робота камер потрібна в різних інституціях – слідкувати за правопорядком і так далі. Це надзвичайно потрібні речі. Але, можливо, якісь коригування під час роботи ППО потрібно все ж таки робити. Тому що камери відстежують ситуацію в режимі онлайн, передають це зображення на ютуб-канали. І таким чином ворог бачить в реальному режимі часу наслідки своїх ді", – речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
Він додав, що для вирішення цього питання Збройні сили України будуть працювати з місцевими військовими адміністраціями. Але і у цьому випадку повністю уникнути витоку інформації не вдасться. Адже є люди, які знімають на телефони обстріли та роботу ППО, а потім публікують відео у мережах.
Проте Ігнат зазначив, що і на ці випадки у протиповітряної оборони є свої заходи. Після кожної роботи вони змінюють місця розташування ППО. І це стосується всіх підрозділів по всій території країни без виключень.
Раніше Інформатор писав, що відома українська блогерка Інні Воронова зняла роботу ППО у Києві і опублікувала відео. Ще нагадаємо, що Україна отримала зенітний ракетний комплекс дальньої дії SAMP-T. Ця система може захистити українські міста від атак безпілотників, ракет та російської авіації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.