BAE Systems зокрема виробляє винищувач Typhoon, який є одним з основних фронтових літаків Королівських військово-повітряних сил
В Україну зайшла оборонна компанія BAE Systems - найбільший концерн Великої Британії. Наразі вона виготовлятиме системи L119 та M77 для артилерії та бронетехніку. Президент України Володимир Зеленський зустрівся у києві з директором компанії Чарльзом Вудберном та обговорив деталі співробітництва.
Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.
"Зустрівся з генеральним директором компанії Чарльзом Вудберном. Дуже продуктивно: офіс компанії в Україні, локалізація виробництва в Україні. Спільний результат заради безпеки нашої держави, усієї Європи та вільного світу", - написав він.
Зеленський наголосив, що найкраща зброя, яка зараз допомагає нашим воїнам захищати Україну, має вироблятися в Україні. Зокрема, це артилерія – системи L119 та M777 та бронетехніка CV90. І це - озброєння компанії BAE Systems, яка починає працювати в Україні.
Це британське транснаціональне підприємство, що спеціалізується в оборонній та аерокосмічній галузях, а також в інформаційній безпеці. Штаб-квартира розташовується у Лондоні. BAE Systems до найбільших оборонних підприємств світу.
Окрім перелічених Володимиром Зеленським видів озброєння й техніки, тут виготовляють ще й літаки: зокрема, винищувач Typhoon, який є одним з основних фронтових літаків Королівських військово-повітряних сил. І який би дуже не завадив Україні у війні проти агресорки росії.
Наприкінці липня, як писав Інформатор, було офіційне повідомлення від керівництва німецького концерну Rheinmetall, що наприкінці літа підприємство побудує в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки, поставленої Берліном. Очікуємо інформацію про те, чи встигли реалізувати ці плани, адже від завтра вже починається осінь. Принаймні відомо, що українські фахівці вже проходять навчання у Німеччині та практикуються ремонтувати танки.
Також, за інформацією від Володимира Зеленського, Україна та Швеція виготовлятимуть та ремонтуватимуть БМП CV-90 на території нашої країни. Про це підписали угоду у Стокгольмі під час візиту президента України.
Також є домовленість про спільне виробництво донів із Туреччиною. Але тут не обійшлось без ложки дьогтю. Власник та гендиректор компанії Baykar Халук Байрактар розповів, що зіткнувся з випадками корупції в Україні під час будування заводу з виробництва безпілотників Bayraktar. За підключення заводу до електромережі просили 10 млн доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.