У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Українці найчастіше забувають у поїздах Укрзалізниці гаманці, іграшки, телефони, зарядні пристрої, ноутбуки, документи, годинники та ключі.
В Укрзалізниці розповіли, які речі її пасажири найчастіше забувають у вагонах потягів, а також пояснила, як їх можна оперативно повернути. Зазначається, що Укрзалізниця повертає пасажирам більшість загублених речей - 63%.
Від початку 2023 року громадяни 1370 разів звертались до контакт-центру Укрзалізниці з проханнями знайти їхні загублені речі.
Найчастіше пасажири забувають у поїздах гаманці, іграшки, телефони, зарядні пристрої, ноутбуки, документи, годинники та ключі.
Також серед знайдених речей є номерні знаки для автомобіля, церковна шапка, дитячий горщик, тепловізор, рулон лінолеуму, медичний корсет, капи для зубів, апарат для вирощування насіння і навіть кінна амуніція.
"Тому радимо перед виходом з вагона зайвий раз провести "переоблік" саме цих речей у кишенях і валізах", - йдеться у повідомленні Укрзалізниці.
Українці можуть без проблем повернути речі, які вони забули у вагоні потяга. Для цього слід описати її за формою у сервісі загублених речей Укрзалізниці або звертайтесь до контакт-центру за номером 0 800 503 111.
Повідомлення можна також залишити через форму зворотного звʼязку в застосунку, або написати в Apple Messages, Telegram, Viber чи Facebook Messenger.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, як повернути речі, якщо їх забули у Київській кільцевій електричці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.