«Тернопіль» виграв у «Одеси», «Дніпро» продовжив переможну серію

«Дніпро» виграв четвертий домашній матч поспіль.

Здобута в першій половині матчу перевага дозволила «Тернополю» спокійно довести матч до переможного кінця. «Дніпро», вигравши третю чверть з різницею у 20 очок, визначив результат поєдинку з «Харківськими Соколами».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 28 березня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. Ще один поєдинок пройшов у суботу, 27 березня. «Черкаські Мавпи» впевнено обіграли аутсайдера Суперліги «Миколаїв» з рахунком 87:69.

Перший матч неділі брала Одеса. Однойменний баскетбольний клуб зустрівся з «Тернополем». Рахунок в матчі відкрив гравець «Одеси» Монді. Однак потім «Тернопіль» набрав 10 очок поспіль. До восьмої хвилині господарі скоротили відставання до трьох балів, але все ж програли першу чверть 20:24.

У другій чверті перевага гостей почала зростати. На 5-й хвилині «Тернопіль» вигравав +9, а потім Кольченко довів відрив до одинадцяти балів. Той же Кольченко зробив перевагу гостей максимальним - плюс 17 очок. Бріджман закинув триочковий, і на перерву команди пішли за рахунку 37:51.

Третя чверть пройшла в рівній боротьбі, хоча контроль над ситуацією був в руках у гравців «Тернополя». Гості не підпускали «Одесу» ближче, ніж на 9 очок, намагаючись зберегти комфортну для себе різницю в рахунку. Перед заключною десятихвилинкою одесити програвали суперникам 13 балів.

А ось у четвертій чверті «Одеса» додала. На 5-й хвилині Бріджман скоротив різницю в рахунку до п'яти очок. Однак гравці «Тернополя» вчасно усвідомили серйозність ситуації і не допустили нервової кінцівки, здобувши важливу перемогу.

Другий матч п'ятниці відбувся в Дніпрі. Чинний чемпіон України приймав баскетбольний клуб «Харківські Соколи». Гості закинули першими і лідирували до третьої хвилини. Тимофієнко рахунок зрівняв, а Террелл вивів вперед господарів майданчика. «Дніпро» додав в другій половині стартової десятихвилинки і виграв чверть 22:15.

Друга чверть стала практично протилежністю першої. Тепер вже харків'яни контролювали хід матчу, і за три хвилини до перерви Чумаков вивів «Харківських Соколов» вперед. Не дивлячись на те, що «Дніпро» швидко повернув собі 5 очок переваги, першу половину матчу господарі програли 37:38.

А ось після другої хвилини третьої чверті гра у «Харківських Соколов» розладналася. До середини десятихвилинки «Дніпро» вів +11, а завершив чверть з перевагою у 19 очок. На 4-й хвилині заключної чверті різниця в рахунку зросла до 23-х балів. В таких умовах «Дніпро» дозволив собі розслабитися. «Харківські Соколи» сталь скорочувати відставання, однак, надолужити згаяне в третій чверті, вже не змогли. «Дніпро» здобув перемогу і продовжує займати другий рядок турнірної таблиці Суперліги.

• «Черкаські Мавпи» - «Миколаїв» 87:69 (16:19 26:11, 25:13, 20:26);
  • «Одеса» - «Тернопіль» 87:95 (20:24, 17:27, 21:20, 29:24);
  • «Дніпро» - «Харківські Соколи» 84:75 (22:15 15:23 31:11, 20:14).

31 березня відбудуться матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка України. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результатати матчів кваліфікації до ЧС-2022, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .