«Тернопіль» в овертаймі обіграв «Будівельник»

Результативний поєдинок завершився перемогою гостей.

«Тернопіль» вийшов на друге місце в турнірній таблиці Суперліги. «Будівельник» з шістьма перемогами в активі йде сьомим.

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У суботу, 16 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Києві «Будівельник» приймав гостей з Тернополя. Рахунок в матчі відкрив «Тернопіль», але Девенпорт швидко відновив рівновагу. «Будівельник» потроху почав йти у відрив, на 5-й хвилині довівши свою перевагу до семи очок. Анісімов зробив рахунок 21:13 однак гості скоротили відставання до одного очка, а потім Югба триочковим кидком вивів «Тернопіль» вперед. Кальніченко додав ще один дальній кидок, а Кольченко на останніх секундах поставив крапку в першій чверті, яка завершилася з рахунком 24:32.

На початку другої чверті Кольченко довів перевагу гостей до тринадцяти очок. Джонсон скоротив відрив до дев'яти, а після кидка Девое перевага «Тернополя» зменшився до чотирьох пунктів. Така різниця в рахунку зберігалася і за три хвилини до перерви. А завершилася перша половина зустрічі з рахунком 50:53.

Після відновлення гри Агафонов швидко збільшив перевагу гостей до семи очок. «Будівельник» поводив позиційні атаки, «Тернополю» добре вдавалися швидкі прориви. На екваторі третьої чверті «Тернопіль» вигравав у суперника 6 очок. А перед заключною десятихвилинкою різниця збільшилася до 8 пунктів.

На третій хвилині четвертої чверті «Будівельник» програвав 4 очки, а потім скоротив відставання до двох. Девенпорт зрівняв рахунок, але за три хвилини до кінця основного часу гості вигравали два очка. Пустозвонов, який виступає в майці з написом «Звонов», точним кидком з-за дуги вивів господарів вперед на одне очко. Останні секунди поєдинку пройшли в напруженій боротьбі, проте жодної з команд не вдалося вирвати перемогу в основний час. Нічия 92:92, і для визначення переможця суперникам довелося грати овертайм.

У додатковий час першими відзначилися гості - Боуї закинув після швидкого проходу. «Будівельник» відповів триочковим Джонсона і двома балами Анісімова. На останній хвилині точні дальні кидки Келхона і Агафонова принесли перемогу «Тернополю».

• «Будівельник» - «Тернопіль» 99: 104 (24:32, 26:21, 16:21 26:18, 7:12).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 17 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про успіхи українських дзюдоїстів на турнірі в Катарі,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .