«Тернопіль» поборовся з «Будівельником», «Київ-Баскет» зіграв із «Черкаськими Мавпами»: результати поєдинків Суперліги

«Будівельник» та «Київ-Баскет» продовжують заочну боротьбу за друге місце.

«Тернопіль» на рівних боровся з «Будівельником», але пропустив ривок суперника у четвертій чверті. «Київ-Баскет» ще в першій половині матчу забезпечив собі солідний запас.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У четвер, 2 грудня, відбулися два поєдинки розіграшу Суперліги. У першому матчі дня зустрілися «Тернопіль» та «Будівельник». Господарі влаштували стартовий штурм та на третій хвилині зустрічі повели 10:3. Гравці «Будівельника» впоралися з нервами та скоротили відставання до двох балів, проте першу чверть із рахунком 17:13 все одно виграв «Тернопіль». Господарі майданчика продовжували утримувати лідерство та більшу частину другої десятихвилинки. За 2 хвилини до перерви Рендл зрівняв рахунок, а незабаром Браун далеким кидком вивів уперед «Будівельник». Так, із перевагою гостей у три очки, і закінчилася перша половина матчу. У третій чверті команди по черзі захоплювали лідерство. На екваторі десятихвилинки гравець «Тернополя» Полежай встановив паритет – 47:47. Перед заключним відрізком матчу гості вели із різницею в одне очко, а невдовзі «Тернопіль» знову вийшов уперед. На 4-й хвилині четвертої чверті «Будівельник» почав йти у відрив, що досяг десяти очок. Наздогнати суперника «Тернопіль» вже не зміг і перервав свою серію із трьох перемог поспіль.

У другому поєдинку четверга зійшлися «Київ-Баскет» та «Черкаські Мавпи». Гравці «Київ-Баскету» одразу взялися за справу та повели 13:1. Різниця в рахунку невблаганно зростала і на кінець першої чверті досягла дев'ятнадцяти очок. Другу чверть «Черкаські Мавпи» провели набагато краще – набрали сімнадцять очок замість семи. Проте «Київ-Баскет» набрав 25 і збільшив відрив у рахунку до +27. У ситуації, що склалася, врятувати гостей від поразки могло тільки диво. Гравці «Київ-Баскету» не стали виступати у ролі добрих чарівників. Щобільше, до кінця матчу розрив у рахунку ще більше збільшився. «Черкаські Мавпи» зазнали тринадцятої поразки і залишилися на останньому рядку турнірної таблиці Суперліги.

• «Тернопіль» - «Будівельник» 71:78 (17:13, 18:25, 18:16, 18:24);
  • «Київ-Баскет» - «Черкаські Мавпи» 97:56 (26:7, 25:17, 20:19, 26:13).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 3 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вручення Ліонелю Мессі «Золотого м'яча», про хід матчу 1/4 фіналу Кубка України ЛНЗ - СК «Дніпро-1», а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.