“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Користуватися енергозатратними приладами радять після опівночі
Від середи, 12 жовтня, Україна почала споживати на 6% більше електроенергії. Відтак, диспетчерський центр «Укренерго» вимушено обмежив споживачів у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях. Також в компанії закликають українців економити електрику в години пік не лише ввечері
Про це повідомили у прес-службі "Укренерго", - передає Інформатор. Головною причиною обмежень називають необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене ракетними обстрілами 10-11 жовтня.
"Будь ласка, дорогі українці, ви всі в ці дні трохи енергетики. Допоможіть нам. Ваша робота - добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно. Як показав сьогоднішній ранок, розумне електроспоживання вже має стосуватися не лише вечірніх годин, але й ранку", - зазначають у компанії.
Енергетики закликають:
«Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень», - зазначають в «Укренерго».
Також у компанії додають, що кожен неувімкнений прилад - це допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення.
Протягом дня 10 жовтня російські терористи випустили по містах України понад 80 ракет, 24 безпілотних літальних апарати, з них 13 - іранські "Shahed-136". Цілили виключно по цивільній та енергетичній інфраструктурі.
Внаслідок масованого ракетного удару постраждала інфраструктура більш ніж 30 населених пунктів. Це, зокрема, Київ, Львів, Рівне, Житомир, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Вінниця, Прилуки, Ніжин, Конотоп, Харків, Кременчук, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса.
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що росіяни хочуть знищити енергосистему України. Все, що відомо про ракетні удари по Україні 10 жовтня ми зібрали тут. Як виглядає Київ після ракетної атаки росіян — дивіться тут.
Нагадаємо, окупанти повторно вдарили по Ладижинській ТЕС. Крім того, на Запорізькій АЕС відключено всі шість блоків.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут