«Технології для Перемоги»: як українська фінтех-екосистема допомагає фронту українськими розробками

Читать на русском

В Україні завершують виготовлення найбільшої партії інноваційних систем радіокерованого підриву, спонсор – Concord Fintech Solutions

Читать на русском
«Технології для Перемоги»: як українська фінтех-екосистема допомагає фронту українськими розробками
Подяка за підтримку від Командуванняя Сил ТРО ЗСУ

В Україні завершують виготовлення найбільшої партії інноваційних систем радіокерованого підриву, спонсор – Concord Fintech Solutions

Concord Fintech Solutions профінансувала виробництво інноваційних систем радіокерованого підриву української розробки вартістю 1,75 млн грн. В Україні завершується виробництво найбільшої на даний час партії інженерних пристроїв.

Вже у лютому Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України отримає 35-ть комплексів радіоліній керування вибуховими пристроями. 

За системну підтримку ЗСУ представники фінтех-екосистеми отримали пам’ятні подяки від Командування Сил ТРО ЗСУ.

За системну підтримку ЗСУ представники фінтех-екосистеми отримали пам’ятні подяки від Командування Сил ТРО ЗСУ.

З питань безпеки, назва виробника системи, самого пристрою, деталі та особливості його технічних параметрів та застосування не розголошуються. Розробка українських інженерів, через обмежене фінансування раніше випускалася невеликими партіями у кілька екземплярів. 

Голова Правління ConcordBank Юрій Задоя отримує Подяку Командування Сил ТРО ЗСУ

Голова Правління ConcordBank Юрій Задоя отримує Подяку Командування Сил ТРО ЗСУ

Завдяки фінансовій підтримці з боку Першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions українська армія та підрозділи ТPО отримають найбільшу виготовлену партію – 35 систем.

«Комплекси пройшли випробування, але ще не були прийняті на озброєння, отже не було жодних шансів швидко отримати фінансування за рахунок бюджетних коштів. А це - час, який ми не можемо дозволити собі втрачати. Завдяки швидкій та злагодженій співпраці з командою CFS вже зовсім скоро наші частини отримають те, чого потребують для виконання бойових завдань» - зазначив начальник управління сил підтримки Командування Сил ТРО полковник Тарас Давиденко.

На що здатен і чим корисний пристрій української розробки

Пристрій суттєво перевищує ворожі аналоги за усіма показниками. Розробка здатна працювати в умовах РЕБ (радіоелектронної боротьби). Переваги українського винаходу - швидкість виробництва та доставки туди, де він потрібен. Вітчизняна інновація допомагає здобувати перемогу у бою та знищувати броньовану техніку, живу силу та об’єкти інфраструктури (мости, дороги, тощо) противника, на відстані до 4 км. Український пристрій дешевший за світові аналоги, втім не поступається якістю. Виробники зазначають, що модернізація відбувається при виготовленні кожної партії, адже проходить у співучасті із розробниками.

Як український фінтех розвиває «Технології для Перемоги»

Подяка за підтримку від Командуванняя Сил ТРО ЗСУ для Олени Сосєдки, співзасновниці Concord Fintech Solutions

Подяка за підтримку від Командуванняя Сил ТРО ЗСУ для Олени Сосєдки, співзасновниці Concord Fintech Solutions

Близько 100 млн грн за 11 місяців війни інвестувала в Перемогу українська фінтех -екосистема Concord Fintech Solutions (CFS), співзасновницею якої є Олена Сосєдка.

«Як фінтех, ми маємо різні можливості сучасних технологій, які дозволяють наближати Перемогу, - зазначає Олена Сосєдка. - Наші IT-спеціалісти долучаються до кібервійська. Наш цифровий банк NEOBANK для всіх став для клієнтів зручною платформою для благодійності та підтримки ЗСУ. Завдяки цьому, підрозділ української армії отримав дрон-бомбардувальник "Кажан" вітчизняного виробництва. Вже більше 8-ми років працює наша діджитал-Біржа Благодійності «ДоброДій», яка зараз є потужним оператором допомоги армії та лікарням. Ми постійно задовольняємо запити наших захисників та медиків. В цей час важливу роботу виконують українські конструктори та виробники, які створюють і модернізують технології для захисту України. Тому ми бачимо співпрацю із ними корисною для України ще й у напрямку розвитку інноваційного потенціалу, створюючи разом прогресивні технології для нашої Перемоги».

Серед переданого ЗСУ компанією Олени Сосєдки, – кілька БПЛА, понад 40 квадрокоптерів, близько 50 тепловізорів та 30 радіостанцій, зарядні станції, генератори, екіпірування, будівельні матеріали та інструменти тощо. Посилили захисників й двома авіаційними розвідувальними комплексами «Чаклун», які розробляли та вдосконалювали з початку війни дніпровські конструктори.
На потреби української армії та лікарень Concord Fintech Solutions (CFS) регулярно спрямовує значну частину свого прибутку (у деякі місяці – до 50%). Основне фінансування бере на себе ConcordBank, який є ядром та платформою CFS. До благодійних ініціатив також долучаються клієнти та партнери компанії.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.