Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Україну можуть повернутися й інші інвестори
Світовий банк вперше з початку повномасштабної війни виділив гроші на інвестиції в Україну, а не тільки на фінансування потреб. Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до структури Світового банку, виділила 30 млн доларів для інвестицій в Україну та Молдову. Гроші спрямують через цільовий фонд, яким керує американсько-українська інвестиційна компанія Horizon Capital. Вона вкладе ці гроші у перспективні технології, а також експортноорієнтовані компанії, що працюють переважно в Україні та Молдові.
Як повідомляє Міністерство економіки, Horizon Capital зазвичай інвестує приблизно по 10-30 млн доларів в компанії з вартістю приблизно 50-150 млн доларів. Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі.
Очікується, що після IFC до інвестицій в Україну повернуться й інші кредитори:
«Попри війну IFC приймає рішення виділити гроші для інвестицій в Україну. Це має стати позитивним сигналом і для інших потенційних інвесторів: в українську економіку можна і треба починати вкладати гроші вже зараз», - заявила міністерка економіки України Юлія Свириденко.
Це — кредитно-фінансова установа, заснована 1945 року. Є однією з найбільших у світі, що надає допомогу країнам для розвитку. Банк розробляє стратегії допомоги для кожної зі своїх країн-клієнтів у співробітництві з державними органами, неурядовими організаціями й приватним сектором. Представництва Банку в різних країнах світу займаються реалізацією його програм, підтримують зв'язок з урядом і громадянським суспільством, сприяють більш глибокому розумінню проблем розвитку.
Це — американсько-українська інвестиційна компанія. Є провідною інвестиційною компанією в Центрально-Східній Європі, яка управляє п’ятьма фондами прямих інвестицій (понад 40 інституційних інвесторів) з активами понад 1,1 млрд доларів США та більш ніж 27-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором та підтримує підприємців-візіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні. Інвестиційна стратегія компанії зосереджена на швидко зростаючих, експортноорієнтованих компаніях, які використовують конкурентні переваги регіону для впевненого росту на міжнародному ринку.
Нагадаємо, ми писали, хто платитиме за відбудову України після війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.