Головна
Бізнес
Економіка
15:14, 2 Квітня
Информатор UA

Интро

Уряд України створив Національний фонд інвестицій. Завдяки йому буде можливо реалізувати масштабні інвестиційні та соціально значущі проекти.Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, - передає Інформатор .Мета діяльності Фонду - створити сприятливі умови для реалізації масштабних інвестиційних та соціально значущих проектів, розвинути міжнародне економічне співробітництво і збільшити конкурентоспроможність України.Зокрема, фонд буде займатися такою діяльністю:залучення і концентрація фінансових ресурсів для реалізації інвестиційних проектів;фінансування і реалізація пріоритетних інвестиційних проектів;залучення інвестицій;підготовка інвестиційних та інших проектів;управління об'єктами власності відповідно до закону;створення інвестиційних фондів, участь в інвестиційних фондах;участь у спільній діяльності;участь у соціально значущих проектах.Нагадаємо, в лютому Зеленський підписав закон про держпідтримку проектів з великими інвестиціями .

В Україні створили Національний фонд інвестицій

Читать на русском

Фонд працюватиме в декількох напрямках

Читать на русском
В Україні створили Національний фонд інвестицій

Фонд працюватиме в декількох напрямках

Уряд України створив Національний фонд інвестицій. Завдяки йому буде можливо реалізувати масштабні інвестиційні та соціально значущі проекти.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, - передає Інформатор .

Мета діяльності Фонду - створити сприятливі умови для реалізації масштабних інвестиційних та соціально значущих проектів, розвинути міжнародне економічне співробітництво і збільшити конкурентоспроможність України.

Зокрема, фонд буде займатися такою діяльністю:

  • залучення і концентрація фінансових ресурсів для реалізації інвестиційних проектів;
  • фінансування і реалізація пріоритетних інвестиційних проектів;
  • залучення інвестицій;
  • підготовка інвестиційних та інших проектів;
  • управління об'єктами власності відповідно до закону;
  • створення інвестиційних фондів, участь в інвестиційних фондах;
  • участь у спільній діяльності;
  • участь у соціально значущих проектах.

Нагадаємо, в лютому Зеленський підписав закон про держпідтримку проектів з великими інвестиціями .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.