Головна
Бізнес
Фінанси
03:45, 1 Жовтня
Информатор UA

Интро

Світовий банк виділить 530 мільйонів доларів фінансування для України. Пакет фінансової допомоги у розмірі 530 млн доларів буде наданий Україні під кредитні гарантії Великобританії та Данії. Про це йдеться у заяві Світового банку. Зазначається, що кошти спрямовані на задоволення "нагальних потреб, що виникли внаслідок вторгнення Росії в Україну". Фінансування Міжнародного банку реконструкції та розвитку підтримується своєчасними гарантіями позики з боку Британії ($500 млн) і Данії ($30 млн) і було залучено в рамках проєкту "Державні видатки для зміцнення адміністративного потенціалу України" (PEACE). Регіональний країновий директор Світового банку по Східній Європі Аруп Банерджі сказав, що потреби України на реконструкцію та відновлення навіть на найближчі три роки становитимуть понад 100 млрд доларів США, і ця цифра, як очікується, зростатиме в міру продовження війни. Зазначається, що на сьогодні Світовий банк мобілізував майже $13 млрд надзвичайного фінансування для України, включно із зобов'язаннями та обіцянками донорів, з яких $11 млрд повністю освоєно. Ця підтримка допомогла надалі надавати основні державні послуги населенню та пом'якшити наслідки спричинених війною втрат. Світовий банк Це — кредитно-фінансова установа, заснована 1945 року. Є однією з найбільших у світі, що надає допомогу країнам для розвитку. Банк розробляє стратегії допомоги для кожної зі своїх країн-клієнтів у співробітництві з державними органами, неурядовими організаціями й приватним сектором. Представництва Банку в різних країнах світу займаються реалізацією його програм, підтримують зв'язок з урядом і громадянським суспільством, сприяють більш глибокому розумінню проблем розвитку. Нагадаємо, ми писали, хто платитиме за відбудову України після війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Світовий банк виділить 530 млн доларів на підтримку України

Читать на русском

Світовий банк оголосив про виділення додаткових 530 млн доларів допомоги Україні

Читать на русском
Світовий банк виділить 530 млн доларів на підтримку України

Світовий банк оголосив про виділення додаткових 530 млн доларів допомоги Україні

Світовий банк виділить 530 мільйонів доларів фінансування для України. Пакет фінансової допомоги у розмірі 530 млн доларів буде наданий Україні під кредитні гарантії Великобританії та Данії.

Про це йдеться у заяві Світового банку.

Зазначається, що кошти спрямовані на задоволення "нагальних потреб, що виникли внаслідок вторгнення Росії в Україну".

Фінансування Міжнародного банку реконструкції та розвитку підтримується своєчасними гарантіями позики з боку Британії ($500 млн) і Данії ($30 млн) і було залучено в рамках проєкту "Державні видатки для зміцнення адміністративного потенціалу України" (PEACE).

Регіональний країновий директор Світового банку по Східній Європі Аруп Банерджі сказав, що потреби України на реконструкцію та відновлення навіть на найближчі три роки становитимуть понад 100 млрд доларів США, і ця цифра, як очікується, зростатиме в міру продовження війни.

Зазначається, що на сьогодні Світовий банк мобілізував майже $13 млрд надзвичайного фінансування для України, включно із зобов'язаннями та обіцянками донорів, з яких $11 млрд повністю освоєно. Ця підтримка допомогла надалі надавати основні державні послуги населенню та пом'якшити наслідки спричинених війною втрат.

Світовий банк

Це — кредитно-фінансова установа, заснована 1945 року. Є однією з найбільших у світі, що надає допомогу країнам для розвитку. Банк розробляє стратегії допомоги для кожної зі своїх країн-клієнтів у співробітництві з державними органами, неурядовими організаціями й приватним сектором. Представництва Банку в різних країнах світу займаються реалізацією його програм, підтримують зв'язок з урядом і громадянським суспільством, сприяють більш глибокому розумінню проблем розвитку.

Нагадаємо, ми писали, хто платитиме за відбудову України після війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.