У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Автори сервісу відповіли на поширені запитання українців
В “Дії” запевняють, що вносити електронне свідоцтво про народження – це зручно та безпечно. Водночас, документ може не підтягуватися, якщо ввести неправильний номер чи формат запису, а також якщо мати змінила прізвище. Також документ потрібно вносити за серією та номером, оскільки відповідні органи можуть знайти його тільки за ними.
Про це повідомляється на офіційному Telegram-каналі “Дії”. У сервісі розповіли, як пройти простий процес додавання документу в застосунку, а також дали відповіді на поширені запитання. Загалом, процес реєстрації документу в сервісі доволі швидкий, головне мати документ під рукою в момент внесення даних. Інструкція наступна:
Коли в реєстрі знайдеться відповідна інформація, документ автоматично підтягнеться до списку інших цифрових документів. Зазначається, що вказувати серію та номер свідоцтва потрібно тому, що в реєстрі ДРАЦС знайти документ можна за цими даними, а не за РНОКПП, як у випадку з паспортами чи правами.
Українці також часто запитували, що робити, коли в серії перша цифра 1, а застосунку можна вказати тільки букву. У таких випадках потрібно поставити літеру “і” (велику чи малу). Застосунок подає автоматичний запит у таких випадках одразу на три варіанти – 1=і=І.
У деяких випадках документ може не підтягуватися. Найрозповсюджені для цього причини наступні:
Нещодавно стало відомо, що через застосунок “Дія” українці вже придбали понад 700 тисяч військових облігацій. Це приблизно 700 млн гривень для державного бюджету. Облігації спрямовані на зміцнення економіки країни та стабілізації ситуації в умовах війни.
Крім цього не так давно активно обговорювалося, чи планують в Україні роздавати повістки населенню через “Дію”. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров офіційно заявив, що такої послуги “немає ані в розробці, ані в планах”. Таким чином, принцип вручення повісток залишиться незмінним.
Нагадаємо, що українцям пояснили, як оподатковується дохід від операцій з криптовалютою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.