Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Система балансує, але ситуація залишається складною
Внаслідок останніх весняних атак росіян на українську енергетику, її збитки сягнули понад 1 мільярда доларів. Ця сума може зрости, оскільки ворог планує нові удари.
Про суму збитків через удари РФ по енергетиці повідомив міністр енергетики України Герман Галущено. За його словами, хоча система наразі стабільна, ситуація залишається складною.
"Атаки продовжуються, тому й збитки зростатимуть", - додав міністр.
Він підкреслив, що нинішня мета Росії - знищити маневрову генерацію електроенергії в Україні. Саме вона є ключовою для балансування енергосистеми.
Міністр вважає, що окупанти збільшили атаки на енергетику. Це пов'язано з тим, що українська економіка почала відновлюватися.
"Це, ймовірно, одна з причин, окрім інших, наприклад, саміту миру", - зазначив він.
Галущенко пояснив, що у сприятливі погодні умови балансування енергосистеми забезпечується за рахунок сонячних та вітрових електростанцій. Проте взимку ситуація ускладниться.
В Україні для повного відновлення електростанцій потрібен доволі тривалий час. Через удари в країні може виникнути дефіцит електроенергії влітку. Про це розповіла директорка з комунікацій НЕК "Укренерго" Марія Цатурян.
"Протягом літа, час від часу, в українській енергосистемі може виникати дефіцит електроенергії, спричиненний російськими масованими ударими по електростанціях. Це пов'язано з тим, що повне відновлення наших електростанцій займе досить тривалий час", – пояснила директорка з комунікацій НЕК "Укренерго" Марія Цатурян.
Крім того, уточнила вона, весна і літо – це період ремонтів на електростанціях, коли вони готуються до наступного опалювального періоду. Вже розпочалась ремонтна кампанія на атомних електростанціях, і далі все більше і більше потужностей буде вимушено вийти в тимчасовий ремонт протягом весни і літа.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.