Головна
Україна
Події
12:18, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні через війну ситуація з виплатою соціальної допомоги, субсидій та пільг —  ускладнена. Це відбувається зокрема через те, що у людей немає змоги звернутися до органів, які займаються цими питаннями. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, передає Інформатор. "Уряд прийняв рішення про те, що автоматично перепризначається субсидія без звернення громадян всім тим господарствам, які отримували в минулому опалювальному періоді. Відповідно, на кінець минулого опалювального сезону ми мали майже 2,5 мільйона домогосподарств, які отримували субсидію. Ще 1,5 мільйона отримували такі чи інші пільги, такі як учасники бойових дій, "чорнобильці". Всі ці виплати було автоматично продовжено всім цим громадянам з урахуванням тих доходів і тарифів, які маємо сьогодні", — розповів Музиченко. Також він зазначив, що кардинального зростання тарифів на цей опалювальний сезон не буде, оскільки діятимуть показники на рівні торішнього сезону. За словами Музиченка, кількість споживачів субсидій цьогоріч може збільшитися на 10-15%. Чи потрібно переоформлювати субсидію  "Тим, хто одержував у минулому опалюваному сезоні субсидію, нікуди не потрібно звертатися. Але враховуючи те, що економічна ситуація сьогодні трошки відрізняється від того, що ми мали в минулі періоди, якась частина домогосподарств за рахунок того, що їхні доходи зменшилися, або вони втратили свої доходи, додатково потребуватиме житлових субсидій, такі люди можуть в будь-який момент (краще це зробити до початку опалювального періоду) мають можливість звернутись та оформити житлові субсидії", — сказав Музиченко. Субсидії для безробітних, переселенців та боржників Якщо людина втратила роботу, вона має звернутися до центру зайнятості, стати на облік й здійснювати активні заходи стосовно пошуку роботи. Тоді їй буде призначено допомогу по безробіттю, потім вона зможе оформити житлову субсидію. Призначення субсидій для переселенців здійснюється за місцем фактичного проживання, за умови надання документального підтвердження свого статусу. Отримати субсидію боржники зможуть лише у тому випадку, якщо борг буде погашено або якщо людина укладе договір про реструктуризацію боргу. Нагадаємо, у Слов’янську опалювального сезону не буде. Крім того, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу.  Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Субсидії на період нового опалювального сезону: все що потрібно знати українцям

Читать на русском

Люди можуть звернутись до відповідних органів щодо нарахування субсидії

Читать на русском
Субсидії на період нового опалювального сезону: все що потрібно знати українцям

Люди можуть звернутись до відповідних органів щодо нарахування субсидії

В Україні через війну ситуація з виплатою соціальної допомоги, субсидій та пільг —  ускладнена. Це відбувається зокрема через те, що у людей немає змоги звернутися до органів, які займаються цими питаннями.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, передає Інформатор.

"Уряд прийняв рішення про те, що автоматично перепризначається субсидія без звернення громадян всім тим господарствам, які отримували в минулому опалювальному періоді. Відповідно, на кінець минулого опалювального сезону ми мали майже 2,5 мільйона домогосподарств, які отримували субсидію. Ще 1,5 мільйона отримували такі чи інші пільги, такі як учасники бойових дій, "чорнобильці". Всі ці виплати було автоматично продовжено всім цим громадянам з урахуванням тих доходів і тарифів, які маємо сьогодні", — розповів Музиченко.

Також він зазначив, що кардинального зростання тарифів на цей опалювальний сезон не буде, оскільки діятимуть показники на рівні торішнього сезону. За словами Музиченка, кількість споживачів субсидій цьогоріч може збільшитися на 10-15%.

Чи потрібно переоформлювати субсидію 

"Тим, хто одержував у минулому опалюваному сезоні субсидію, нікуди не потрібно звертатися. Але враховуючи те, що економічна ситуація сьогодні трошки відрізняється від того, що ми мали в минулі періоди, якась частина домогосподарств за рахунок того, що їхні доходи зменшилися, або вони втратили свої доходи, додатково потребуватиме житлових субсидій, такі люди можуть в будь-який момент (краще це зробити до початку опалювального періоду) мають можливість звернутись та оформити житлові субсидії", — сказав Музиченко.

Субсидії для безробітних, переселенців та боржників

Якщо людина втратила роботу, вона має звернутися до центру зайнятості, стати на облік й здійснювати активні заходи стосовно пошуку роботи. Тоді їй буде призначено допомогу по безробіттю, потім вона зможе оформити житлову субсидію. Призначення субсидій для переселенців здійснюється за місцем фактичного проживання, за умови надання документального підтвердження свого статусу.

Отримати субсидію боржники зможуть лише у тому випадку, якщо борг буде погашено або якщо людина укладе договір про реструктуризацію боргу.

Нагадаємо, у Слов’янську опалювального сезону не буде. Крім того, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу

Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.