Головна
Україна
Події
17:02, 13 Липня
Информатор UA

Интро

Окупаційна "влада" Мелітополя хоче підключити місто до газової труби, яка є в окупованому Криму. Силові структури рф вимагали це зробити ще з перших днів захоплення міста. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор. "В перші дні окупації співробітники силових структур рф приходили до мене в кабінет і наполягали на тому, щоб ми переключилися на магістральну трубу, яка є в окупованому Криму, але на той момент технічні співробітники нашого міськгазу казали, що це неможливо, ми не можемо таким чином переключити газотранспортну систему. Чи змогли вони (окупанти) зробити це за чотири місяці, дізнаємось за день-два, але на сьогодні підтвердження немає, і що можливість технічна існує - також такої інформації не існує", - заявив Федоров. Він додав, що росіяни перестали випускати місцеве населення з Мелітополя. Якщо раніше до Запоріжжя щодня виїздило 300-400 машин на добу. Вчора з міста змогло виїхати лише 30 автівок. Нагадаємо, в Україні арештували активи "Газпрому", "Роснєфті" та "Росатому". Крім того, Сєвєродонецьк на межі гуманітарної катастрофи.  Також Інформатор писав, що Україна пропонує європейським країнам свої сховища для зберігання газу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу

Читать на русском

Співробітники міськгазу вважають, що це неможливо зробити

Читать на русском
Окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу

Співробітники міськгазу вважають, що це неможливо зробити

Окупаційна "влада" Мелітополя хоче підключити місто до газової труби, яка є в окупованому Криму. Силові структури рф вимагали це зробити ще з перших днів захоплення міста.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор.

"В перші дні окупації співробітники силових структур рф приходили до мене в кабінет і наполягали на тому, щоб ми переключилися на магістральну трубу, яка є в окупованому Криму, але на той момент технічні співробітники нашого міськгазу казали, що це неможливо, ми не можемо таким чином переключити газотранспортну систему. Чи змогли вони (окупанти) зробити це за чотири місяці, дізнаємось за день-два, але на сьогодні підтвердження немає, і що можливість технічна існує - також такої інформації не існує", - заявив Федоров.

Він додав, що росіяни перестали випускати місцеве населення з Мелітополя. Якщо раніше до Запоріжжя щодня виїздило 300-400 машин на добу. Вчора з міста змогло виїхати лише 30 автівок.

Нагадаємо, в Україні арештували активи "Газпрому", "Роснєфті" та "Росатому". Крім того, Сєвєродонецьк на межі гуманітарної катастрофи

Також Інформатор писав, що Україна пропонує європейським країнам свої сховища для зберігання газу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.