Головна
Україна
Події
08:05, 25 Липня
Информатор UA

Интро

У Слов'янську немає води та газу, а електрика подається з перебоями через близькість високовольтних ліній до зони бойових дій. За таких умов розпочати опалювальний сезон із настанням холодів не вдасться. Про це мер Слов'янська Вадим Лях розповів виданню "Новини Донбасу", передає Інформатор.  "Ми ж розуміємо, якщо мінусова температура буде, бак з водою замерзне. Цистерну, яку ми підженемо та залишимо на ніч, замерзне. Ви опалюватимете свою квартиру — це якщо буде електроенергія, але каналізація замерзне. Тут потрібно серйозно замислитись, як бути далі, як виживати. Саме виживати, тому що опалювального сезону фактично не буде", - сказав Лях. Він зазначив, що, незважаючи на близькість до лінії фронту, у місті продовжує працювати лікарня. "Так, складно надавати медичну допомогу - лікарі роз’їхалися. Проте допомагають добровольці з Києва. Хірургічні операції першої необхідності та допомога пораненим надається", - розповів Лях. Водночас він наголосив, що мешканцям Слов’янська потрібно евакуюватися, бо спроба захопити місто з боку російських військ буде. "Спроба атаки, масованого наступу все одно буде. Провісником цього будуть великі обстріли. Відповідно, більша кількість жертв у цей період", — додав Лях. Зараз у місті залишається близько 22 тисяч людей, з яких близько 3-4 тисяч діти.  Нагадаємо, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу. Крім того, в Україні змінили умови надання субсидій. Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел  

Опалювального сезону у місті не буде - мер Слов’янська

Читать на русском

У місті залишається близько 22 тисяч людей, з яких близько 3-4 тисяч діти

Читать на русском
Опалювального сезону у місті не буде - мер Слов’янська

У місті залишається близько 22 тисяч людей, з яких близько 3-4 тисяч діти

У Слов'янську немає води та газу, а електрика подається з перебоями через близькість високовольтних ліній до зони бойових дій. За таких умов розпочати опалювальний сезон із настанням холодів не вдасться.

Про це мер Слов'янська Вадим Лях розповів виданню "Новини Донбасу", передає Інформатор

"Ми ж розуміємо, якщо мінусова температура буде, бак з водою замерзне. Цистерну, яку ми підженемо та залишимо на ніч, замерзне. Ви опалюватимете свою квартиру — це якщо буде електроенергія, але каналізація замерзне. Тут потрібно серйозно замислитись, як бути далі, як виживати. Саме виживати, тому що опалювального сезону фактично не буде", - сказав Лях.

Він зазначив, що, незважаючи на близькість до лінії фронту, у місті продовжує працювати лікарня.

"Так, складно надавати медичну допомогу - лікарі роз’їхалися. Проте допомагають добровольці з Києва. Хірургічні операції першої необхідності та допомога пораненим надається", - розповів Лях.

Водночас він наголосив, що мешканцям Слов’янська потрібно евакуюватися, бо спроба захопити місто з боку російських військ буде.

"Спроба атаки, масованого наступу все одно буде. Провісником цього будуть великі обстріли. Відповідно, більша кількість жертв у цей період", — додав Лях.

Зараз у місті залишається близько 22 тисяч людей, з яких близько 3-4 тисяч діти. 

Нагадаємо, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу. Крім того, в Україні змінили умови надання субсидій.

Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.