Старт чемпіона і друга перемога «Київ - Баскету» - підсумки матчів Суперліги

«Дніпро» в непростому матчі обіграв «Черкаських Мавп», а «Київ - Баскет взяв реванш за поразку в Кубку України.

«Дніпро» в непростому матчі обіграв «Черкаських Мавп», а «Київ -Баскет» взяв реванш за поразку в Кубку України.

Про перебіг подій в матчах Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на сайт ФБУ .

10 жовтня команди баскетбольної Суперліги України провели чергові матчі. Чемпіон України «Дніпро» гру першого туру пропустив через спалахи коронавірусної інфекції у БК «Миколаїв», і домашній поєдинок з «Черкаськими Мавпами» став дебютним для команди в новому сезоні.

«Черкаські Мавпи» виграли першу чверть гостьового поєдинку багато в чому завдяки результативній грі Кобця, який набрав 13 очок. Гравши без Санона, Корнієнка, і Фесенка БК «Дніпро» відігрався у другій чверті, і на перерву команди пішли вже за переваги господарів у 5 очок. У третій чверті «Дніпро» «проспав» ривок гостей, і тепер вже «Черкаські Мавпи» здобули перевагу у три бали. Коли за п'ятий фол майданчик покинув найрезультативніший гравець черкаської команди Кобець, який набрав в результаті 38 очок, «Дніпро» остаточно заволодів перевагою і довів матч до перемоги.

У матчі «Одеса» - «Тернопіль» в першій чверті команди на двох набрали лише 19 очок. У другій чверті справа пішла веселіше, і на перерву команди пішли за рахунку 32:31 на користь господарів. Низька реалізація кидків, зокрема і далеких, а також велика кількість втрат у виконанні баскетболістів «Одеси» дозволили «Тернополю» створити комфортну перевагу у 8 очок, і не розгубити перевагу до кінця зустрічі.

Поєдинок «Київ-Баскет» - «Хімік» став повторенням матчу тижневої давності. Тоді в півфіналі розіграшу Кубка України «Хімік» переміг в овертаймі,і в підсумку виграв турнір.Кияни жадали реваншу, але першу чверть все ж програли. Зате відігралися в другій і до перерви повели з різницею в 6 балів. «Хімік» явно провалив фінальну чверть матчу, набравши лише 4 очки, і програв зустріч. Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан «Київ -Баскету» Богдан Близнюк з 17-ма набраними очками.

Матчі Суперліги, зіграні 10 жовтня:

• «Дніпро» -«ЧеркаськіМавпи»85:78 (18:21, 24:16, 14:22, 29:19);
  • «Одеса» - «Тернопіль» 64:74 (9:10, 23:21 13:22, 19:21);
  • «Київ-Баскет» - «Хімік» 65:52 (16:17, 19:12, 17:19, 13: 4).

Наступні матчі розіграшу Суперліги відбудуться 14 і 16 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу молодіжної збірної України над однолітками з Румунії і успіху «Донбасу» у другому матчі фінальної серії УХЛ.