Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Американські законодавці запевнили, що рішуче налаштовані вирішити питання підтримки України на початку 2024 року
Конгрес США вже точно не затвердить допомогу Україні цього року. Демократи та республіканці в Сенаті випустили спільну заяву, згідно з якою питання виділення фінансування переноситься на 2024 рік. Причина - сторони не могли домовитися щодо посилення кордону Сполучених Штатів та антимігрантського законодавства.
Прогресу в цьому представникам Демократичної та Республіканської партії не вдалося досягти. Законодавці висловили надію, що переговорники вирішать це питання. Про це йдеться у спільній заяві, яку підписали голова демократичної більшості Чак Шумер та республіканської меншості Мітч Макконел.
"Поки переговорники вирішують питання, що залишилися, ми сподіваємося, що їхні зусилля дозволять Сенату вжити швидких заходів щодо додаткового документу з національної безпеки на початку нового року. У час, що залишився цього року, переговорники в Сенаті і адміністрації продовжуватимуть сумлінно працювати над завершенням своєї угоди", - йдеться в спільній заяві.
Сенатори додали, що вони рішуче налаштовані як "задовільнити потреби на південному кордоні", так і допомогти союзникам та партнерам у протистоянні з "серйозними загрозами в Ізраїлі, Україні та Індо-Тихоокеанському регіоні". Інформацію про те, що угоди не буде досягнуто до кінця року, також підтвердив сенатор-республіканець Джон Тьюн.
"Демократи дотягли до моменту, коли досягти якогось суттєвого договору з питань прикордонної безпеки до Різдва стало неможливо", - заявив американський законодавець.
Президент США Джо Байден пропонував Конгресу виділити 106 млрд доларів на питання оборони - 60 млрд з них мали піти на підтримку України у 2024 році. Однак республіканці намагаються зробити так, щоб в оборонний законопроект було включене посилення південного кордону Штатів з Мексикою та зміни до імміграційного законодавства. У Білому домі вже дали зрозуміти, що готові піти на поступки в цьому питанні.
Надії на прийняття допомоги Україні з боку Конгресу до кінця року зберігалися до останнього. Лідер демократичної більшості у Сенаті Чак Шумер навіть оголосив, що його колеги не підуть на канікули 15 грудня, як це очікувалося раніше. Водночас переговорникам не вдалось досягти згоди щодо питання посилення кордону. Тож очікуємо на рішення з боку Конгресу вже після Нового року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.