Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Високоточна бомба наземного запуску розроблена компанією Boeing спільно з компанією SAAB
У п’ятницю, 13 жовтня, виробник наземних бомб малого діаметра GLSDB оголосив про початок постачання зброї на фронт російсько-української війни. Бомби мають постачатись з пусковими установками. Більших даних про початок відправок немає.
Про те, що у США близькі до постачання бомб GLSDB для України йдеться у матеріалі Global Defense. Виробництвом зброї займається компанія Boeing/Saab.
"Ми йдемо за графіком, щоб виконати постачання відповідно до встановлених урядом термінів", - повідомив Джим Лірі, старший директор з питань бізнесу компанії Global Defensi Corp.
Відомо, що Україна отримає ракети наземного базування малого діаметра (GLSDB) - альтернативу ракетам ПТРК - не раніше осені. Про це заявляла заступник помічника міністра оборони США Лора Купер, даючи свідчення в Конгресі США 22 червня.
За словами Купер, затримки пов'язані з проблемами розробки і виробництва. Оголошення про передачу Україні ракет GLSDB зробили 3 лютого 2023 року у рамках пакета військової допомоги Україні на суму $2,175 млрд.
Збільшена до 94 миль (150 кілометрів) дальність польоту планерної бомби GLSDB може дозволити Україні наносити удари по раніше недосяжних цілях. Вона сприяє її контратакам, руйнуючи російські позиції в глибині ворожого тилу.
Високоточна бомба GLSDB (Ground-Launched Small Diameter Bomb) наземного запуску розроблена компанією Boeing спільно з компанією SAAB. Боєприпас поєднує в собі планерну авіаційну бомбу малого діаметра GBU-39 (SDB) з ракетним двигуном від реактивного снаряда M26.
GLSDB має такі характеристики:
GLSDB є високоточною бомбою, яка може вражати цілі з точністю до 1 метра. Боєприпас оснащений системами навігації та наведення, які дозволяють йому вражати цілі в будь-яку погоду і в умовах обмеженої видимості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.