Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Цифрова блокада рф триває
Стрімінговий музичний сервіс Spotify став недоступним для російських користувачів. Санкції технологічних компаній відкинуть росію на 30 років тому у розвитку.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор.
"Spotify більше недоступний в App Store та Google Play для користувачів з Росії", - заявив Федоров.
Сервіс був офіційно запущений у РФ 15 липня 2020 року. Зазначимо, Spotify - сервіс, який дозволяє легально слухати музику, аудіокниги та подкасти, не скачуючи їх на пристрій. Доступний у вигляді веб-сайту, програм для всіх операційних систем, смартфонів, смарт-пристроїв та медіа-систем автомобілів.
Нагадаємо, хакери Anonymous запустили на російських телеканалах та стрімінгах відео про реальну ситуацію в Україні. Крім того, Європол запустив операцію з пошуку активів росіян, які потрапили під санкції.
Також Інформатор писав, що ще кілька великих компаній залишили ринок агресора.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.