Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Понтифік зазначив, що хоче відвідати або два місця, або ні одне
Папа Римський Франциск заявив, що може приїхати до Києва, однак за однієї умови, якщо спочатку він відвідає москву.
Про це глава католицької церкви заявив в інтерв'ю аргентинському виданню La Nacion.
«Я готовий поїхати до Києва. Я хочу відвідати Київ. Але за умови візиту до Москви. Я побуваю в обох місцях — або в жодному», — зазначив понтифік.
Чому так сильно хоче побачити путіна — понтифік не пояснив. За словами Франциска, візити до Москви нині для нього не можливі, однак він сподівається, що в майбутньому все зміниться.
«Сподіваємося, ми зможемо це зробити. Однак немає обіцянок, нічого. Але я не зачиняв ці двері», — пояснив Папа Римський.
Раніше, глава католицької церкви Папа Римський Франциск заявив про готовність зустрітися із Зеленським та путіним, щоб обговорити тему війни в Україні. Він вважає, що очільники двох держав мають сісти за стіл переговорів та піти на компроміси. Окрім того, папа Франциск заявив, що всі військові конфлікти вважає саморуйнуванням.
Після повномасштабного вторгнення Папа Римський Франциск заявив, що хотів би відвідати Україну, але не знав, чи це можливо й доцільно було робити. Тоді Ватикан працював над зустріччю Папи Римського з настоятелем російської православної церкви патріархом кирилом. Нині ж Патріарх Кирило, який підтримав війну проти України, скаржиться Франциску і Гуттерешу на "вигнання" УПЦ МП із Лаври.
«Нелегко ухвалити рішення, яке могло б принести більше шкоди всьому світу, ніж користі. Я маю шукати слушний час, щоб зробити це», — сказав тоді Папа Римський.
Нагадаємо, врешті-решт, предстоятель ПЦУ Епіфаній зустрівся з Папою Римським. Це був перший такий візит українського міжконфесійного об’єднання.
Також раніше ми писали, що Папа Римський порівняв війну в Україні зі сталінським геноцидом. Крім того, Папа Римський заявив про велику пошану до російського народу за його "гуманізм".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.