"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Супутник Merah Putih 2 має прослужити 15 років
Американська компанія SpaceX, засновником якої є скандальний мільярдер Ілон Маск, вивела на орбіту супутник Merah Putih 2. Він забезпечить передачу сигналу зв'язку на території Індонезії, Індії та у районах південної й південно-східної Азії. Супутник має пропрацювати щонайменше 15 років.
Відповідний допис з'явився на сторінці SpaceX у соцмережі X (раніше Twitter). У ньому вказано, що запуск ракети Falcon 9 здійснили 20 лютого з 40-го стартового майданчика бази американських Космічних сил. Знадобилось всього 34 хвилини, щоб супутник був виведений на орбіту.
Liftoff! pic.twitter.com/JdOTFjkLjA
— SpaceX (@SpaceX) February 20, 2024
Відомо, що це 17-й запуск ракети-носія Falcon, яка підтримує цю місію. Супутник Merah Putih 2 побудований для індонезійського оператора супутникового зв'язку PT Telkom Satelit Indonesia (Telkomsat) й навіть отримав назву на честь прапора цієї країни.
З самого початку війни українські військові використовують термінали Starlink від американської компанії SpaceX. Вони забезпечують стабільний зв'язок на фронті. Але нещодавно стало відомо, що станції з'явились і в окупантів.
Компанія Маска і сам американський бізнесмен заявили, що не постачали до росії Starlink ні прямо, ні опосередковано. Як саме вони потрапили до агресора він не знає. Натомість у ГУР наголосили, що ймовірно РФ зробила закупку через треті країни. Можливо, закуп зроблено через Дубай.
Згодом стало відомо, що термінали супутникового інтернет-зв’язку Starlink у росії продають приватні продавці. Вони реалізують пристрої за 240 – 299 тисяч рублів (89 700 грн - ред.). Наразі у Мінцифри домовляються з Ілоном Маском про згоду заблокувати Starlink росіянам на фронті
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.