Сотні мільярдів: Шмигаль назвав суму збитків, яку Україна втратила через війну

Читать на русском

Це сума, зафіксована на червень

Читать на русском
Сотні мільярдів: Шмигаль назвав суму збитків, яку Україна втратила через війну

Це сума, зафіксована на червень

Через розв'язану росією війну Україна зазнала збитків на майже 350 мільярдів доларів. Це майже в 1,6 раза перевищує внутрішній валовий продукт (ВВП) нашої країни за минулий рік.

Як передає Інформатор, про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді з головами ОВА.

"Ситуація зі збитками зафіксована станом на червень. Потреба у коштах, відповідно до цього звіту, 349 млрд доларів, майже 350 млрд. Звичайно, ця сума більше, ніж ціле ВВП нашої держави за минулий рік. В 1,6 раза більша сума, ніж ВВП", - розповів голова уряду.

За його словами, у першу чергу фінансові ресурси потрібні на швидку відбудову та відновлення, соціальну та критичну інфраструктуру, а також на підготовку до зими.

Війна росії проти України обійдеться в трильйони доларів

Раніше стало відомо, що повномасштабна війна росії проти України до кінця наступного року коштуватиме світовій економіці 2,8 трлн доларів США. напад росії на Україну спричинив стрибок цін на енергоносії, що викликало зниження доходів домашніх господарств та підірвало довіру ділових кіл. Війна порушила ланцюжки постачання, призвела до нестачі продовольства та інших предметів першої потреби.

Також Інформатор повідомляв, хто платитиме за відбудову України після війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.