«Сокіл» у матчі-трилері здобув перемогу над «Донбасом»

«Сокіл» закріпився на першому рядку турнірної таблиці УХЛ.

Вже в першому періоді кияни відвантажили у ворота суперника три шайби. Ще три шайби «Сокола», здавалося, вбили інтригу, але «Донбас» не змирився з поразкою.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор, з посиланням на UHL.ua.

У суботу, 9 жовтня, відбувся центральний матч восьмого туру УХЛ. У Києві «Сокіл» приймав «Донбас». Команди грали в таких складах:

Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Мажуга - Лєтов, Хайруллов - Рибалко, Сисак - Олексіїв, Логач - Сушков; Рубан - Кузьменко - Міхнов, Васильєв - Тихоміров - Павленко, Гончаренко - Смірнов - Андрущенко, Коржилецький - Сімчук - Панченко.

Донбас: Воріс (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Андрейків - Григор'єв, Смерек - Жульдіков, Фірсов - Даніленко; Медведев - Туркін (А) - Лялька (А), Морозов - Захаров (К) - Крівошапкін, Сигарьов - Бірюков - Шишлянніков, Коренчук - Буценко - Разумов.

«Сокіл» відкрив рахунок на 4-й хвилині. Кузьменко, зігравши на добиванні, з п'ятачка відправив шайбу у ворота. Через дві хвилини кияни збільшили перевагу в рахунку. Рубан отримав передачу Кузьменка з-за воріт і своїм кидком прошив голкіпера «Донбасу».

На 10-й хвилині гості пропустили ще раз. Кияни вийшли удвох на одного захисника й Рубан зробив рахунок 3:0. Після третьої пропущеної шайби «Донбас» провів заміну воротаря. Замість Воріса на лід вийшов Дьяченко.

Однак і Дьяченко недовго тримав свої ворота на замку. На другій хвилині другого періоду Смірнов із передачі Павленка довів рахунок до великого. «Сокіл» і не думав зупинятися. На 30-й хвилині Сімчук відправив у ворота «Донбасу» п'яту шайбу, реалізувавши чисельну перевагу. А через півтори хвилини Хайруллов кидком від синьої лінії зробив рахунок 6:0.

У ворота «Донбасу» повернувся Ворріс. І тільки після цього «Донбас» прокинувся. На 37-й хвилині Морозов «розпечатав» ворота «Сокола». Через хвилину Туркін відіграв ще одну шайбу. За двадцять секунд до кінця другого періоду Захаров своїм точним кидком зробив положення «Донбасу» не таким уже й безнадійним, як здавалося всього кілька хвилин тому.

Перерва пішла «Соколу» на користь. На 11-й секунді третього періоду Кузьменко переграв голкіпера «Донбасу» в ближньому бою і зробив рахунок 7:3. Однак «Донбас» не склав зброю. На 49-й хвилині Григор'єв дальнім кидком закинув у ворота «Сокола» четверту шайбу.

Через хвилину Шишлянніков кидком у верхній кут збільшив шанси «Донбасу» на порятунок. А на 55-й хвилині Андрейків кидком від синьої лінії скоротив різницю в рахунку до мінімуму.

Тренер «Сокола» провів заміну воротаря, випустивши на майданчик Кубрицького. «Свіжий» голкіпер відразу ж виправдав свою появу на льоду, відбивши небезпечні кидки Ляльки та Сигарьова.

«Донбас» зняв воротаря, але успіху в атаці так і не досяг. «Сокіл» здобув перемогу, взявши реванш за поразку від «Донбасу» в першому турі.

• «Сокіл» — «Донбас» 7:6 (3:0; 3:3; 1:3).
Турнирная таблица УХЛ
Турнирна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 10 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів відбору на ЧС-2022, про поразку молодіжної збірної України в матчі з Францією, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.