"Сокіл" обіграв "Білий Барс" у матчі чотирнадцятого туру Української хокейної ліги

"Сокіл" тринадцять матчів чемпіонату поспіль не знає гіркоти поразок.

У матчі лідера з аутсайдером перший період пройшов у рівній боротьбі. Лише у третьому періоді «Сокіл» остаточно схилив чашу терезів на свою користь.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 2 листопада, відбувся матч чотирнадцятого туру УХЛ. У Києві лідер регулярного чемпіонату хокейний клуб "Сокіл" зустрівся з аутсайдером УХЛ "Білим Барсом". Команди грали у таких складах:

Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Сисак – Алексєєв, Хайруллов – Сушков, Герцик – Давидов, Пономаренко; Рубан – Кузьменко – Андрущенко (А), Єлисєєнко – Німенко (А) – Васильєв, Гончаренко – Смирнов – Міхнов (К), Коржилецький – Панченко – Давидов.

Білий Барс:  Півгородник (Майко); Грицюк – Дахновський, Гребеник (А) – Козловський, Шевчук – Собко, Кисельов – Іщенко; Куцевич (К) – Качан – Бородай, Стецюра – Брага – Попережай, Лесников – Собченко – Удовиченко, Койда – Трошкін – Бойко.

"Сокіл" з перших хвилин став проводити атаки на ворота суперника. «Білий Барс» також міг відзначитися в одній із контратак, але захисник завадив Куцевичу завести шайбу у порожні ворота. Все ж таки відкрили рахунок на 9-й хвилині саме господарі. Рубан прорвався до воріт і переграв голкіпера "Білого Барса". Гості відігралися на 12-й хвилині. Попережай, підставивши ключку під простріл Браги, переправив шайбу під перекладину.

На 25-й хвилині "Сокіл" вийшов уперед. Рубан із п'ятачка завдав кидок, шайба влучила у гравця «Білого Барса» і влетіла у сітку. Через 4 хвилини Смирнов, зігравши на добиванні, реалізував чисельну перевагу господарів майданчика. На 37-й хвилині поперечина прийшла на допомогу Полгороднику. Через дві хвилини каркас воріт знову врятував «Білий Барс». За кілька секунд до кінця другого періоду Брага покарав «Сокіл» за розслабленість та скоротив різницю у рахунку.

На початку третього періоду гості втратили кілька можливостей зрівняти рахунок. Незабаром штанга втретє у матчі завадила «Соколу» закинути. Лише на 54-й хвилині господарям майданчика вдалося закинути четверту шайбу. Точним кидком відзначився Кузьменко. На 57-й хвилині Хайруллов кидком у правий нижній кут зробив рахунок 5:2, чим остаточно зламав опір "Білого Барса".

• "Сокіл" - "Білий Барс" 5:2 (1:1; 2:1; 2:0).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 4 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах тринадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .