«Сокіл» і «Рулав Одд» здобули перемоги у заключних матчах третього туру Української хокейної ліги

«Сокіл» виграв перший домашній матч сезону 2021/22.

«Рулав Одд» наприкінці поєдинку ледь не розгубив здобуту раніше перевагу. «Сокіл» в третьому періоді зламав опір «Краматорська».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 25 вересня, відбулися два матчі третього туру УХЛ. Відкривали ігрову програму дня «Білий Барс» і «Рулав Одд». Команди вийшли на лід в таких складах:

Білий Барс:  Полгороднік (Сулима); Гребеник (А) - Козловський, Дахнівський - Грицюк, Ядловський (А) - Будько, Собко - Кисельов; Грабовецький - Куцевич (К) - Бородай, Попережай - Брага - Удовиченко, Тищенко - Качан - Бойко, Койда - Собченко - Баглай.

Рулав Одд:  Шевчук (Петров); Сурсов (А) - Лапков, Бондаренко - Сарапульцев, Басков - Секирко (К), Абаджян - Пойманов; Єфімов - Желудков - Пугачов (А), Кіча - Жигалов - Канаплін, Олійник - Наливайко - Мельников, Гузенко - Шамардін - Сиротенко.

Гості закинули вже на початку другої хвилини. Однак після перегляду повторів арбітри гол не зарахували, тому як шайба влетіла у вже зсунуті з лінії ворота. А ось до наступної шайбі претензій у арбітрів не було. «Рулав Одд» в меншості провів контратаку і Бондаренко, реалізувавши вихід один на один, відкрив рахунок на 11-й хвилині. Через хвилину Лапков отримав пас з-за воріт і зробив рахунок 0: 2

Третю шайбу «Білий Барс» пропустив, граючи в більшості - на 26-й хвилині Бондаренко оформив дубль. На 32-й хвилині господарі розмочили рахунок. Після виграного вкидання в зоні суперника Бородай прошив Шевчука. Через дві хвилини ресурсів повернув гостям перевагу у три шайби.

На 52-й хвилині комбінація «Білого Барса» завершилася точним кидком Попережая. А вже через 13 секунд господарі скоротили різницю в рахунку до мінімуму.

«Рулав Одд» заробив буліт, але Сурсов не зумів переграти Полгородніка. Останню хвилину гості провели в зоні суперника, так і не дозволивши «Білому Барсу» зняти воротаря.

Завершували третій тур УХЛ «Сокіл» і ХК «Краматорськ». Склади команд:

Сокіл:  Оганджанян (Кубрицький); Мажуга - Лєтов, Сушков - Рибалко, Сисак - Алексєєв, Логачов; Елисеенко - Тихомиров - Міхнов, Рубан - Смирнов - Павленко, Давидов - Симчук - Німенко, Гончаренко - Панченко - Коржилецький.

Краматорськ:  Трус (Кучер); Мальцев - Ваулин, Бабрусев - Таран (А), Афанасьєв - Сірченко; Гриценко - Ковальов - Жвачкін (А), Градович - Сергієвський - Столяренко (А), Геворкян - Калинич - Суховольський, Говорушко - Середницький - Кобильнік.

Вже з перших хвилин суперники почали обстрілювати ворота один одного. Воротарі працювали в поті чола, відбиваючи кидки з різних дистанцій. Голкіпери стали героями першого періоду, так і не дозволивши відкрити рахунок.

Після перерви «Сокіл» відсунув гру від своїх воріт. Роботи у Оганджаняна стало менше, а ось його колега по воротарському цеху продовжував регулярно виручати свою команду. Однак відкрили рахунок саме гості. На 31-й хвилині Сергієвський з п'ятачка переправив шайбу у ворота «Сокола».

«Сокіл» відігрався в меншості. «Краматорськ» провалився в обороні і Павленко на 36-й хвилині реалізував вихід один на один. В кінці періоду гості упустили можливість повести в рахунку. Градович вискочив на побачення з Оганджаняном, але переграти голкіпера «Сокола» не зумів.

У третьому періоді команди по черзі проводили атаки, що завершуються небезпечними кидками. На 53-й хвилині «Сокіл» отримав чисельну перевагу і реалізував її через кілька секунд. Після вкидання в зоні суперника Елисеенко відправив шайбу в незахищений кут воріт «Краматорська».

На останній хвилині «Краматорськ» зняв воротаря. За 18 секунд до кінця третього періоду відразу три гравці «Сокола» вийшли на одного захисника і Рубан завів шайбу в порожні ворота.

• «Білий Барс» - «Рула Одд» 3: 4 (0: 2; 1: 2; 2: 0);
  • «Сокіл» - «Краматорськ» 3: 1 (0: 0; 1: 1; 2: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 26 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумок першого матчу дев'ятого туру УПЛ, про результати жеребкування 1/8 фіналу Кубку України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут