«Сокіл» і «Кременчук» здобули виїзні перемоги в дев'ятому турі Української хокейної ліги

Лідери регулярного чемпіонату синхронно виграли.

«Кременчук» здобув впевнену перемогу в Херсоні. «Сокіл» в гостях розгромив аутсайдера УХЛ.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор, з посиланням на UHL.ua.

У середу, 13 жовтня, відбулися два матчі дев'ятого туру УХЛ. У Херсоні «Дніпро» приймав «Кременчук». Команди грали в таких складах:

Дніпро: Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Катрич - Кругляков, Філімонов - Будько; Хамматов (А) - Русаков - Алдамжаров, Целогородцев - Дворнік - Кирющенков, Кашевко - Булах - Гринкевіч, Тіщенко - Дуюн.

Кременчук: Боярчук (Гордюшин); Яковлев - Богачонок, Серанов - Ворона, Кошелев - Горлушко, Коробов - Дубінін - Савченко, Хришпенц - Савицький - Грицьких, Толстушко - Созонов - Гриценко, Нікулін - Сібілевіч.

Гості відкрили рахунок в першій же своїй атаці. На 23-й секунді поєдинку Савченко вивів «Кременчук» вперед. На початку сьомої хвилини Нікулін подвоїв перевагу «Кременчука». В кінці першого періоду «Дніпро» отримав чисельну перевагу і через 15 секунд пропустив в свої ворота. Автором шайби в ворота Писаренко став Коробов.

На початку другого періоду «Дніпро» трохи вирівняв гру. Біля воріт «Кременчука» стали виникати моменти, але гості перехопили ініціативу й на 33-й хвилині Созонов закинув у ворота «Дніпра» четверту шайбу, реалізувавши більшість.

У третьому періоді «Дніпро» спробував організувати контргру і все-таки розпечатати ворота «Кременчука». Але Боярчук категорично відмовлявся пропускати. Гості теж більше не закинули, задовольнившись чотирма голами.

Лідер регулярного чемпіонату київський «Сокіл» відправився в гості до аутсайдера УХЛ «Білого Барса». Склади команд:

Білий Барс: Полгородник (Сушак); Дахновський - Грицюк, Козловський - Гребеник (А), Кисельов - Собко, Іщенко - Шевчук; Попережай - Куцевич (К) - Бородай, Койда - Брага - Удовіченко, Грабовецький - Собченко - Бойко, Баглай - Фурсенко - Трошкін.

Сокіл: Кубрицький (Оганджанян); Логач - Мажуга, Хайруллов - Платонов, Сушков - Олексіїв, Пономаренко, Коржилецький - Сімчук - Васильєв, Рубан - Кузьменко - Міхнов, Андрущенко - Тіхоміров - Павленко, Єлісеєнко - Смірнов - Німенко.

На початку поєдинку «Сокіл» двічі поспіль грав у меншості. Однак господарі не змогли скористатися чисельною перевагою. У кінці першого періоду «Сокіл» відзначився двома закинутими шайбами. На 19-й хвилині Кузьменко замкнув діагональну передачу на дальню штангу. А за 11 секунд до перерви Логач зміцнив перевагу київського клубу.

Після перерви «Сокіл» продовжив атакувати, і на другій хвилині другого періоду Єлисеєнко закинув у ворота «Білого Барса» третю шайбу. Через п'ять хвилин Олексіїв кидком від синьої лінії прошив Полгородника. Міхнов на 33-й хвилині і Платонов на 37-й довели рахунок у матчі до 0:6. Рівно через дві хвилини Сімчук сьомою шайбою продовжив розгром «Білого Барса»

Гравці «Сокола» закидали шайби на будь-який смак. На 43-й хвилині комбінація гостей завершилася кистьовим кидком у дальню дев'ятку. Тільки після восьмої пропущеної шайби «Білому Барсу» вдалося «розмочити» рахунок. За 5 хвилин до кінця третього періоду Смірнов кидком у відкритий лівий нижній кут повернув «Соколу» перевагу у вісім шайб.

• «Дніпро» — «Кременчук» 0:4 (0:3; 0:1; 0:0);
  • «Білий Барс» — «Сокіл» 1:9 (0:2; 0:5; 1:2).
Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 14 і 16 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу молодіжної збірної України, події в матчі Україна Боснія і Герцеговина, і підсумки матчів відбору на ЧС-2022, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.