"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Президентка Чапутова, яка є політично відповідальною за уряд, виступила проти військової допомоги Україні
У середу, 4 жовтня президентка Словаччини Зузана Чапутова виступила проти надання Україні військової допомоги. Це обумовлено перемогою на парламентських виборах соціал-демократичної партії Smer-SD. Партія відкидає необхідність підтримки Сил оборони Україні у війні проти РФ.
Про відмову від військової допомоги Україні від Словаччини інформує видання Dennik N. Президентка Словаччини Зузана Чапутова висловила таку думку через результати парламентських виборів.
У виданні пишуть, що міністерство оборони Словаччини хотіло б надати пакет військової допомоги. Вона мала б надійти ще за уряду Людовіта Одора. Проте президентка Чапутова, яка є політично відповідальною за уряд, виступила проти цього рішення.
За її словами, необхідно поважати демократичні вибори у країні. Партія Smer-SD обіцяла своїм виборцям "жодної кулі для України". Чапутова вважає, що ігнорування цієї позиції створило б прикрий прецедент на майбутній розвиток Словаччини.
У суботу, 30 вересня, в Словаччині пройшли парламентські вибори. Перемогу на них отримала партія Smer-SD на чолі з колишнім прем’єр-міністром Робертом Фіцо. Інформатор писав, що для України все геть не так погано, як може видатися.
Роберт Фіцо заявив, що Словаччина має власні проблеми, і вони важливіші, аніж проблема України. Саме на власних внутрішніх викликах начебто і має концентруватися країна. А щодо українського питання, на його думку, треба якомога скоріше починати мирні перемовини.
Інформатор також писав, що Польща, Словаччина та Угорщина оголосили про власні обмеження на імпорт українського зерна у п'ятницю, 15 вересня. Це сталося після рішення Європейської комісії не поширювати заборону на імпорт на п'ять сусідніх з Україною країн ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.