За словами Ткача, точно встановити, чия саме охорона на нього напала - складно
Журналіст видання "Українськ правда" Михайло Ткач розповів подробиці нападу невстановлених охоронців на нього ввечері 17 листопада. Ткач наголосив, що невідомі охоронці не лише закривали його камеру під час зйомок, а й вдарили журналіста у шию.
Про подробиці нападу Михайло Ткач розповів у соцмережах. Він відтворив хронологію нападу, зазначивши, що справді перебував неподалік ресторану "Тандир" у Козині Київської області. Близько 23:00 журналісти помітили, що у заклад почали заходити відвідувачі, серед яких зафіксували, зокрема, колишнього заступника Генпрокурора.
Оскільки автівка журналістів різко відрізнялась від елітних автомобілів високопосадовців, їхню присутність відразу помітили. Спершу охорона увімкнула дальнє світло і почала засліплювати журналістів, а далі практично впритул наблизилась до їхнього автомобіля. Ткач, зрозумівши, що зафільмувати події таким чином не вийде, вийшов з авто, представився і продовжив відеознімання.
На такі дії невстановлені охоронці почали діяти жорстко: вони спершу закривали камеру, перешкоджаючи зйомкам, а потім взагалі побили журналіст. Один із трьох охоронців вдарив Ткача у шию. Також вдарили по камері, тому зйомка зупинилась.
"Два охоронці почали закривати камеру. Третій підбіг до мене, вдарив в шию і вдарив по камері. Камера вимкнулась. Скоріше за все камеру було пошкоджено під час удару. Адже відеофайл, який я знімав в той момент, не відкривається. Намагаємось відновити", - розповів Ткач.
Журналіст наголосив, що встановити, кому саме належить охорона складно. Ймовірно охоронці супроводжували когось із гостей. Також Ткач підкреслив, що поки не вдалося встановити, кому належать автомобілі з підробними номерними знаками або номерними знаками прикриття.
Окремо Ткач висловив сподівання на те, що відеофайли з камер спостереження закладу ще не знищили. Це б дозволило з'ясувати, хто з гостей відвідував ресторан після 23:00 та кому належить охорона, яка напала на нього.
За повідомленнями поліції, 17 листопада ввечері біля ресторанного закладу в Київській області стався конфлікт, у якому перешкоджали професійній діяльності журналіста. Конфлікт був зафіксований на відео, яке було опубліковане в соціальних мережах. Заяв та повідомлень про перешкоджання журналістській діяльності до поліції не надходило. Однак, за фактом виявлення публікації, слідчими ГУНП в Київській області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 171 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).
18 листопада журналіст звернувся до медичного закладу за допомогою через тілесні ушкодження, отримані в результаті конфлікту. Медики повідомили про це правоохоронців, як це передбачено у таких випадках. Триває досудове розслідування, у ході якого можлива додаткова кваліфікація правопорушення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.