З фейковим психіатром вже почали розривати контракти
У субботу, 15 квітня, Спартак Суббота опублікував у своєму Телеграм каналі фото свідоцтва про народження. Там вказано, що його справжнє ім'я Спартак, а не Олександр, як повідомлялося у скандальному розслідуванні.
У дописі до фото скандальний психолог спочатку зауважив, що у кожного громадянина України є право на зміну ім'я, і заявив, що без вагань зробив би так само, якби "відчував з цього приводу якийсь дискомфорт".
“Нижче закріплюю моє свідотство про народження. Єдине і справжнє. Я публікую ці свої персональні дані добровільно. Шукачі сенсацій — перевіряйте по всім “засекреченим джерелам” та пліткарям”, - написав Суббота.
Пседвонауковець також додав, що його “нападники”, керуючись заздрістю та жагою хайпу на його імені, “вони не перевіряли що їм підкладають, бо головне — шок контент”.
“Переді мною можете не вибачатися, я переживу. А от люди заслуговують почути вибачення від організації, що підписалася під вкидом проти мене і авторизувала дезінформацію про моє ім‘я. Якщо "правдошукачі" дійсно такі високоморальні, як декларують — то зроблять це добровільно. Якщо ні — у встановленому законом порядку”, - заявив Спартак Суббота.
В кінці він додав, що буде крок за кроком руйнувати закиди нападників і пообіцяв, що “скоро наступний хід”.
Видавництво "Віхола" не продовжуватиме співпрацю зі Спартаком Субботою, не додруковуватиме його книги та не видаватиме нові. Про це 13 квітня повідомили на сторінці видавництва у Facebook.
"Ми не додруковуватимемо нові тиражі книжки "Припини це", а також не будемо видавати нову книжку автора. Наразі ми працюємо над тим, аби владнати усі технічні та юридичні аспекти припинення нашої співпраці", – йдеться у повідомленні "Віхоли".
На всі коментарі підписників вони відповідають, що наразі вирішують усі юридичні та документальні питання щодо припинення договору. І тому поки триває увесь цей юридичний процес не можуть нічого коментувати.
11 квітня 2023 року мережу сколихнуло розслідування Іллі Полудьонного для онлайн-медіа "Свідомі" про відсутність медичної освіти, співпрацю з ОПЗЖ, та неетичне ставлення до клієнтів Спартака Субботи. В матеріалах також йдеться про те, що Спартак не справжнє ім’я Субботи, - він змінив його з імені Олександр на початку 2000-х років.
"7 місяців я розслідував інфо аферу, яку роками будував Спартак Суббота. Можливо йдеться про одну з найбільш масштабних і скандальних історій брехні в медіапросторі України. Необачність десятків ЗМІ допомогла Суботті створити бутафорський образ і успішно його монетизувати. Особливо під час війни", - написав у своєму Instagram-акаунті Полудьонний.
Нагадаємо, що співватор "Подкаст терапії" Євген Янович розповів про обмани Спартака Субботи. Він також оголосив про закриття проєкту, який вони робили разом. Тур Україною також було скасовано, а всі кошти за квитки буде повернуто.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.