“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Опитування проводилося у всіх регіонах країни
В Україні 84% громадян вважають, що в країні в першу чергу не вистачає порядку, навіть якщо б довелося обмежити певні свободи. Кількість тих, хто вважає, що в Україні не вистачає свобод з 2017 року зменшилася на 11%.
Про це свідчать результати опитування групи «Рейтинг»,- передає Інформатор .
Тільки 11% українців вважають, що в країні не вистачає свободи, навіть якщо це зменшить порядок. Динаміка запиту щодо порядку надає підстав вважати, що з року в рік цей запит зростає, а наразі він взагалі знаходиться на найвищому рівні з 2017 року.
Щодо сфер безпеки громадян, опитані краще оцінили захист від надзвичайних ситуацій (добре або задовільно оцінили 59%). Відносно краще також оцінили захист від терористичних загроз (48%) та соціальний захист (50%).
Безпеку на дорогах добре або задовільно оцінили 47%, безпеку життя та майна громадян - 43%, охорону здоров'я - 40%, захист прав людини - 39%, екологію - 37%, захист від епідемій - 34%. Захист в сфері нелегальної міграції добре або задовільно оцінили 40%, в той же час чверть не змогли дати ніякої оцінки.
Найменш захищеними громадяни вважають себе у сфері правосуддя (добре або задовільно оцінили 26%) і захисту від корупції (12%).
Відзначимо, що опитування проводилося 26-28 березня у всіх регіонах за участю осіб від 18 років. Похибка дослідження становить 2%.
Нагадаємо, Україна на 90 місці в рейтингу країн з протидії COVID-19. Крім того, Україна піднялася на 13 позицій в рейтингу найщасливіших країн світу.
Також Інформатор писав, як українці ставляться до вакцинації .