"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Загалом в полоні в окупанта знаходяться 4337 осіб
Станом на сьогодні в російському полоні перебувають 4337 українців. З них 3574 особи - це військові, а решта 763 - цивільні. Такі дані встановила урядова комісія.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій. Ця інформація вже внесена до Єдиного реєстру осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.
В Мінреінтеграції нагадують, що спеціальна комісія була створена на виконання Закону № 2010-ІХ. До складу робочої групи входять 18 членів, 5 із яких є представники громадських організацій.
На цей час вже проведено 8 засідань Комісії. За їх результатами й було встановлено факт позбавлення волі щодо 4337 осіб (3574 військових та 763 цивільних).
"За результатами засідань Комісії відповідні дані вносяться до Єдиного реєстру осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України", - зазначається в прессрелізі.
Зазначимо, що за результатами роботи даної комісії Мінреінтеграції здійснює виплати одноразової та щорічної державної грошової допомоги. Таким чином, з початку поточного року вже виплачено 422 мільйони гривень звільненим з полону, а також родинам військовополонених, цивільних заручників і політвʼязнів російського режиму.
У будь-якій війні є військовополонені. Згідно з Женевськими конвенціями, з ними слід поводитися чемно та з повагою. Заборонена будь-яка дискримінація, тортури, приниження тощо.
Однак росія, яка є державою-терористкою, принципово відмовляється від виконання міжнародних правил поводження з полоненими під час війни. Через що українські захисники, які повертаються з полону в рамках обмінів, розповідають потім про серйозні тортури, фізичне та психологічне насильство, погане харчування тощо.
Україна ж, в свою чергу, поводиться з полоненими військовими агресора досить гуманно. Вони проживають в нормальних умовах, їх забезпечують харчуванням та медичною допомогою. В будь-який час відвідати полонених армії рф можуть представники міжнародних організацій, які уважно стежать за умовами утримання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.