"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Ситуація з курінням і вживанням алкоголю відрізняється
Українці розповіли про своє ставлення до паління та вживання алкоголю. Переважна більшість не курить, в той час як з вживанням алкоголю ситуація виглядає інакше.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані опитування Research & Branding Group .
Так, переважна більшість українців (70%) стверджують, що не курять. При цьому кожен другий (50%) стверджує, що не курив ніколи, а ще 20% - курили раніше, але покинули. Про звичку палити наразі говорять 27% жителів України. У порівнянні з минулим роком кількість активних курців залишилася майже незмінною.
Найбільше активних курців серед чоловіків - майже втричі більше, ніж серед жінок. Серед жінок більше тих, хто (як вони стверджують) взагалі ніколи не палив. Залежно від віку найбільша кількість активних курців відзначається серед жителів України у віці 30-60 років, а менше - серед молоді і особливо представників старшої вікової категорії.
Інша практика вживання алкогольних напоїв. Взагалі їх не вживає зараз лише кожен п'ятий житель України (19%) і ще 5% - не визначилися з відповіддю. Решта 76% опитаних вживають алкоголь з тією чи іншою періодичністю. Третина опитаних (32%) вживають алкоголь кілька разів на рік; чверть (26%) - 2-3 рази на місяць; приблизно кожен восьмий (13%) - раз на тиждень, а ще 4% - 2-3 рази в тиждень і кожен сотий (1%) - вживає алкоголь щодня.
Найбільше тих, хто наразі не вживає алкогольні напої, серед українців старшої вікової категорії «60 +», жінок і жителів Півдня України. А найменше таких - серед чоловіків, українців у віці 30-50 років і серед жителів центрального регіону.
Опитування проводилося у період з 8 по 18 жовтня 2020 року. Всього опитаний 1 801 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополь). Метод опитування - особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/- 2,4%.
Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, за кого готові проголосувати українці на виборах президента .