Скільки квартир безкоштовно отримали мешканці Києва у 2023 році: відповідь КМДА

Читать на русском

Деякі кияни ще не отримали квартири, адже житлові будинки не ввели в експлуатацію

Читать на русском
Житло
У Києві житлові умови покращили учасникам війни, дітям-сиротам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС та іншим категоріям громадян

Деякі кияни ще не отримали квартири, адже житлові будинки не ввели в експлуатацію

У Києві виділили понад 30 квартир з початку 2023 року. Їх отримали громадяни, які перебувають на квартирному обліку та належать до пільгових категорій. Серед них - учасники війни, родини загиблих захисників, діти-сироти та інші. Рішення про поліпшення житлових умов ухвалюють на рівні районних держадміністрацій. 

В управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА відповіли на запит Інформатора. Там нагадали, що згідно зі статтями 42, 43 Житлового кодексу України житлові приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку поліпшення житлових умов та внесені до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в порядку черговості. Рішення про надання житлових приміщень та видачу ордерів на заселення житлової площі у Києві належать до компетенції районних державних адміністрацій.

Голосіївський район 

Протягом 2023 року Голосіївська РДА поліпшила житлові умови родині Сбоєвій А. А., яка перебувала на квартирному обліку у першочерговому списку на отримання житла за пільговою категорією "Учасники війни". Департамент будівництва та житлового забезпечення передав 3 квартири для громадян, які перебувають на обліку за пільговою категорією "Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування". Їх розподілять, після прийняття в експлуатацію житлових будинків та присвоєння їм поштових адрес.

Дарницький район 

Житлові умови поліпшили чотирьом родинам. Вони перебувають у позачергових та першочергових списках для забезпечення житлом, а саме:

  • родині Савчук А. К. – за категорією обліку "Сім’ї загиблих, померлих учасників АТО, захисників і захисниць України",
  • родинам Павлія О. С., Коштаря А. О. та Комарницького А. В. – за категорією обліку "Учасники бойових дій, залучені до антитерористичної операції".

Додатково надали 5 квартир для забезпечення черговиків квартирного обліку, а саме: Дика Т. П. – категорія обліку "Постраждалі у зв’язку з аварією на ЧАЕС, (1 категорія), Голяка Т. В. – категорія обліку "Сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни", Рагімов В. Т. – категорія обліку "Учасники бойових дій, залучені до АТО", Яроха В. М. – категорія обліку "Учасники бойових дій, залучені до АТО", Міщенко Г. П. – категорія обліку "Постраждалі у зв’язку з аварією на ЧАЕС, (1 категорія)". У 2023 році передали 4 квартири для громадян пільгової категорії "Діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування". Після введення будинків в експлуатацію та присвоєння поштової адреси квартири розподілять. Також квартиру нададуть черговику пільгової категорії "Постраждалі у зв’язку з аварією на ЧАЕС, (1 категорія)".

Дніпровський та Оболонський райони 

Дніпровська РДА поліпшила житлові умови родині Майбороди О. Л. – за категорією обліку "Учасники бойових дій, залучені до АТО". Оболонською РДА поліпшено житлові умови одній родині черговиків квартирного обліку, які перебували у позачерговому списку для забезпечення житлом, а саме: Харченко К. І. – за категорією обліку "Постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, (1 категорія)".

Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський райони 

Печерська та Подільська РДА безкоштовне житло не надавали. Святошинська РДА виділила житлову площу родині Ніколаєнко Т. М. за списком позачергового забезпечення житлом по категорії обліку "Потерпілі у зв’язку з аварією на ЧАЕС, (1 категорія)". Солом’янська РДА передала 4 квартири, із них: 3 квартири на пільгову категорію "Діти-сироти" та 1 – "Сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО, захисників і захисниць України". Квартири для дітей-сиріт не розподілені, оскільки будинок не ввели в експлуатацію та не присвоїли поштової адреси. Мер Києва Віталій Кличко доручив надати квартиру для "Сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО, захисників і захисниць України" Фокші Т. О.

Шевченківський район 

Для забезпечення черговиків квартирного обліку Шевченківська РДА надала 6 квартир, а саме: Пастир М. М. – категорія обліку "Потерпілі у зв'язку з аварією на ЧАЕС, (1 категорія)", Любченко В. О. – категорія обліку "Учасники бойових дій, залучених до антитерористичної операції", Пелешок П. М. – категорія обліку "Учасники бойових дій, залучених до антитерористичної операції", Довгалюк А. М. категорія обліку "Поліцейські", Киричок С. А. – категорія обліку "Особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники антитерористичної операції", Крикун М. П. – категорія обліку "Особи з інвалідністю праці 1 та 2 групи".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.