У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Квартири пропонують у трьох населених пунктах поблизу столиці
Вимушено переселені особи (ВПО), які через російську агресію переїхали жити на Київщину, зможуть отримати безкоштовне житло. Втім, важливо розуміти, що квартири біженцям видаватимуть тимчасово.
Про це інформує видання Kyiv.Today з посиланням на пресслужбу міськради міста Буча. Там зазначають, що ініціатива реалізується разом із благодійним фондом "До України з любов'ю".
Так, ВПО розділені на три групи:
Перша категорія може претендувати на 135 квартир у Софіївській Борщагівці. Для другої групи передбачено 330 квартир у селі Тарасівка Фастівського району. Третя група - самотні літні люди-переселенці. Вони можуть отримати житло в Колонщині (Макарівська територіальна громада).
Для того, аби податися на програму отримання безкоштовного тимчасового житла для переселенців, ВПО потрібно надати відповідну заявку. У ній слід вказати розмір свого доходу, ПІБ, вік, соціальний статус та рід діяльності. Також треба повідомити індивідуальний податковий номер (ІПН), електронну адресу, місце прописки та фактичного проживання, вказати, чи є пошкоджене майно, розказати наявність авто і нерухомості, а також надати фото своєї родини.
Одна сім'я внутрішньо переміщених осіб може подати лише одну анкету. Зробити це можна за цим посиланням.
Окрім цього, важливо зробити уточнення, чи є в родині люди, які займаються волонтерської діяльності. Також не зайвим буде вказати, яке саме житло за категорією підходить найбільше саме вам та/або вашій сім'ї.
Наприклад, у Тарасівці є дома для сімей, яким потрібна фізична та психологічна реабілітація. Там можна безкоштовно жити протягом п'яти років, сплачуючи лише комуналку. У багатоквартирному будинку в Софіївській Борщагівці також можна проживати протягом п'яти років і вносити тільки комунальні платежі. А селі Колонщина люди похилого віку зможуть жити, не витрачаючи взагалі геть нічого (окрім, звичайно, власних побутових потреб).
Раніше ми розказували, кого з переселенців можуть позбавити соціальних виплат. Також "Інформатор" повідомляв, що переселенці, які опинилися за кордоном, більше не отримуватимуть українську соціалку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.