«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Придбати пальне можна можна в усіх областях, крім Луганської
Ціни на пальне зараз не дуже коливаються, однак зміни все одно є. Станом на 22 червня середня ціна бензину А-95 в Україні становила 44,54 грн/л.
Про це повідомляє фінансовий портал “Мінфін”. Зазначається, що А-95 "преміум" є в наявності на заправках більшості мереж АЗС.
За даними порталу, середня ціна на пальне 22 червня становить:
Найдешевше пальне можна придбати за ціною 39,99 грн/л у мережі БРСМ-Нафта на Черкащині. Найдорожче - по 50,49 грн/л у мережі АЗС Shell. Відомо, що на Луганщині бензин А-95 "преміум" на заправках відсутній.
Звичайний А-95 можна придбати в усіх підконтрольних Україні областях, крім підконтрольної частини Луганської. Найдешевше - 39 грн/л у мережі АЗС Chipo на Київщині та 39,10 грн/л у мережі АЗС Укр-Петроль на Тернопільщині. Найдорожче - по 46,99 грн/л у мережах АЗС ОККО, WOG та SOCAR.
Також бензин А-92 відсутній на луганських заправках. В інших областях найдешевше його можна купити по 38,99 грн/л у мережі "Укрнафта", найдорожче - 47,98 грн/л в АЗС мережі Motto на Донеччині.
Дизельне пальне продають майже у всіх АЗС в Україні, крім Луганщини. Найдешевше його можна придбати по 38,49 грн/л у мережі АЗС БРСМ-Нафта на Закарпатті, Львівщині та Черкащині. Найдорожче - по 49,99 грн/л у мережі АЗС "Паралель" на Донеччині.
З 1 липня 2023 року почнуть діяти довоєнні податки на пальне та відповідні ресурси, через що почнеться подорожчання пального на АЗС. Подорожчання очікується від 5 до 12 гривень за літр, в залежності від ресурсу. Найбільше подорожчає бензин А-95, а найменші зміни чекають автомобільний газ.
Про це пише РБК-Україна. З 1 липня дії пільгових податків для паливного ринку припиняється і вони повертаються на довоєнний період. Таким чином, ставка ПДВ на всі нафтопродукти зросте на 7%, та складе 20%. Таким чином, постачальникам доведеться підлаштовувати під зміни.
Крім цього, значно зросте і акциз на паливо. Восени 2022 року податки частково повернули, але залишили переважно пільгові ставки. Тоді акциз встановили на сталому рівні в 100 євро за тисячу літрів для дизпалива та бензину. При цьому, на автогаз встановили значення в 52 євро за тисячу літрів. Тепер ці суми зростуть вже до вирахуваного рівня. Тепер акциз на бензин становитиме 213 євро на тисячу літрів, для дизпалива – 139,5 євро на тисячу літрів, а для автогазу залишиться на рівні 52 євро за тисячу літрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.