Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Придбати пальне можна можна в усіх областях, крім Луганської
Ціни на пальне зараз не дуже коливаються, однак зміни все одно є. Станом на 22 червня середня ціна бензину А-95 в Україні становила 44,54 грн/л.
Про це повідомляє фінансовий портал “Мінфін”. Зазначається, що А-95 "преміум" є в наявності на заправках більшості мереж АЗС.
За даними порталу, середня ціна на пальне 22 червня становить:
Найдешевше пальне можна придбати за ціною 39,99 грн/л у мережі БРСМ-Нафта на Черкащині. Найдорожче - по 50,49 грн/л у мережі АЗС Shell. Відомо, що на Луганщині бензин А-95 "преміум" на заправках відсутній.
Звичайний А-95 можна придбати в усіх підконтрольних Україні областях, крім підконтрольної частини Луганської. Найдешевше - 39 грн/л у мережі АЗС Chipo на Київщині та 39,10 грн/л у мережі АЗС Укр-Петроль на Тернопільщині. Найдорожче - по 46,99 грн/л у мережах АЗС ОККО, WOG та SOCAR.
Також бензин А-92 відсутній на луганських заправках. В інших областях найдешевше його можна купити по 38,99 грн/л у мережі "Укрнафта", найдорожче - 47,98 грн/л в АЗС мережі Motto на Донеччині.
Дизельне пальне продають майже у всіх АЗС в Україні, крім Луганщини. Найдешевше його можна придбати по 38,49 грн/л у мережі АЗС БРСМ-Нафта на Закарпатті, Львівщині та Черкащині. Найдорожче - по 49,99 грн/л у мережі АЗС "Паралель" на Донеччині.
З 1 липня 2023 року почнуть діяти довоєнні податки на пальне та відповідні ресурси, через що почнеться подорожчання пального на АЗС. Подорожчання очікується від 5 до 12 гривень за літр, в залежності від ресурсу. Найбільше подорожчає бензин А-95, а найменші зміни чекають автомобільний газ.
Про це пише РБК-Україна. З 1 липня дії пільгових податків для паливного ринку припиняється і вони повертаються на довоєнний період. Таким чином, ставка ПДВ на всі нафтопродукти зросте на 7%, та складе 20%. Таким чином, постачальникам доведеться підлаштовувати під зміни.
Крім цього, значно зросте і акциз на паливо. Восени 2022 року податки частково повернули, але залишили переважно пільгові ставки. Тоді акциз встановили на сталому рівні в 100 євро за тисячу літрів для дизпалива та бензину. При цьому, на автогаз встановили значення в 52 євро за тисячу літрів. Тепер ці суми зростуть вже до вирахуваного рівня. Тепер акциз на бензин становитиме 213 євро на тисячу літрів, для дизпалива – 139,5 євро на тисячу літрів, а для автогазу залишиться на рівні 52 євро за тисячу літрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.