Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За повернення росіян проголосували представники Швеції та Італії
Рішення UEFA дозволити російським командам U17 брати участь у міжнародних турнірах викликало негативну реакцію зі сторони футбольних асоціацій. До заклику України бойкотувати змагання за участю росіян приєднуються все більше країн. Саме ж рішення не мало одностайної підтримки серед членів виконкому UEFA.
Рішення повернути юніорські збірні росії ухвалили після загального голосування виконавчого комітету UEFA. У голосуванні брали участь 20 осіб, включаючи 5 віце-президентів.
За повернення представників країни-агресорки виступили представник Італії Габріеле Гравіна та Карл-Ерік Нілссон зі Швеції. При цьому голова правління Шведської футбольної спілки Фредрік Рейнфельдт заявив, що шведські команди не гратимуть з росіянами.
За продовження заборони виступили віце-президенти з Великої Британії та Польщі. П’ятим віце-президентом до недавнього часу був іспанець Луїс Рубіалес. Однак на тлі скандалу з поцілунком футболістки він залишив посаду. Замість Рубіалеса віце-президентом UEFA став президент Федерації футболу Албанії Арманд Дука.
Виконавчий комітет UEFA зняв заборону на участь у міжнародних змагань російських юніорських команд U17 (юнаки та дівчата). В UEFA заявили, що "дітей не слід карати за дії, відповідальність за які лежить виключно на дорослих".
Таке рішення підтримав зокрема віце-президент Німецького футбольного союзу та член виконкому UEFA Ганс-Йоахім Ватцке. Усі матчі російських команд проводитимуться без прапора країни, гімну, національної ігрової форми та на нейтральній території.
Проти рішення UEFA виступили вже десять країн. Окрім України – це Англія, Данія, Швеція, Литва, Польща, Латвія, Фінляндія, Норвегія та Ірландія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.