RU
Головна
Україна
10:37, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У четвер, 14 жовтня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується в шести областях. Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних, передає Інформатор. За даними Укргідрометцентру, 14-17 жовтня в Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Донецькій і Луганській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки, йдеться в повідомленні. Нагадаємо, сьогодні в країну прийде циклон Oldenburgia, який змінить дощову погоду на суху, але туманну. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Синоптики оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки в Україні

Читать на русском
Синоптики оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки в Україні

Пожежна небезпека прогнозується в шести областях країни

У четвер, 14 жовтня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується в шести областях.

Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних, — передає Інформатор.

«За даними Укргідрометцентру, 14-17 жовтня в Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Донецькій і Луганській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки», — йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, сьогодні в країну прийде циклон Oldenburgia, який змінить дощову погоду на суху, але туманну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.