“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Цього року силовики припинили понад 600 різних кібератак та кіберінцідентів
В Україні зафіксували зростання кібератак під час стягування військ РФ на кордонах з Україною. Силовики припинили понад 600 різних кібератак.
Про це на форумі "Україна 30. Безпека країни" заявив глава управління департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк, передає Інформатор .
"Відповідаючи на питання, чи зростала кількість кібератак під час накопичення військ поблизу кордонів України - так, дійсно, ми фіксували таке зростання. Однозначно можна говорити, що ключовою вимогою є посилення системи протидії кіберзагрозам", - заявив Вітюк.
Однак, він зазначив позитивний приклад протидії кібератакам у країні. У березні силовики заблокували кібератаку, яка здійснювалася підконтрольним спецслужбам РФ хакерським угрупованням Armageddon на органи державної влади. Атака була спрямована на отримання доступу до закритої інформації. За його словами, мішенню були більше 20 державних органів.
Начальник управління підкреслив, що однозначно можна говорити, що ключовою вимогою є посилення системи протидії кіберзагрозам. Наразі проводиться робота, яка дозволить створити чітку дорожню карту для фіксування таких злочинів.
Нагадаємо, в Україні назвали головні кіберзагрози. Крім того, пропагандисти РФ створили псевдо-канали про українських військових.
Також Інформатор писав, що в Україні в березні запустять національну програму для перевірки фейків.