“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
23 жовтня Сі Цзіньпіна можуть офіційно затвердити на третій п'ятирічний термін
У суботу, 22 жовтня, правляча Комуністична партія Китаю завершила свій з’їзд, на якому фактично затвердила одноосібне верховне лідерство в державі нинішнього очільника Китаю Сі Цзіньпіна. Так, на з’їзді затвердили поправки, які дозволять китайському Цзіньпіну втретє поспіль очолити країну. Це сильно змінює позицію Сі в Китаї.
Як пише Reuters, на зʼїзді члени партії визначили Сі як «основного» лідера партії та закріпили його ідеї як керівні принципи майбутнього розвитку Китаю. «Дві гарантії» забезпечують «основний» статус Сі в партії та централізовану владу партії над Китаєм.
Також партія фактично відправила на пенсію кількох важковаговиків китайської політики із Центрального комітету. Йдеться про чинного премʼєра Лі Кецяна, чий термін закінчується в березні, та колишнього очільника провінції Гуандун Ван Яна, якого раніше розглядали наступником Кецяна на посаді премʼєра.
Завершився зʼїзд тим, що попередника Сі, лідера Китаю у 2002—2012 роках Ху Цзіньтао просто вивели із зали засідань. Жодних пояснень, чому це сталося, у Китаї поки не дають. Сам Ху Цзіньтао сидів поруч Сі Цзіньпіна. Відомо, що Ху Цзіньтао тривалий час виступає за «колективне» управління країною і введення обмежень за віком та термінами.
Сі Цзіньпін мав завершувати своє правління в Китаї, спливав уже другий його термін на посаді очільника Компартії, але на цьому зʼїзді йому фактично дозволили продовжувати керувати країною далі. Таким чином він став найавторитетнішим лідером Китаю з часів Мао Цзедуна. У неділю, 23 жовтня, у Китаї призначать новий склад Політбюро ЦК та постійного комітету Політбюро. Тоді ж Сі Цзіньпіна можуть офіційно затвердити на третій п'ятирічний термін.
Сі Цзіньпін — китайський державний і політичний діяч, лідер КНР з 14 березня 2013 року. Генеральний секретар ЦК Комуністичної партії Китаю з 15 листопада 2012 року. З приходом до влади Сі Цзіньпіна у Китаї почали проводитися економічні реформи і сувора антикорупційна компанія, але водночас було скорочення громадянських свобод і зростання націоналізму. У жовтні 2017 року під час 19-го з'їзду Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпіна було визнано «найвпливовішим китайським лідером» після Мао Цзедуна.
Це — провідна та керівна політична партія Китайської Народної Республіки, а також найбільша політична партія у світі. Її заснували у 1921 році, прийшла до влади після поразки Китайської Національної Народної партії (Гоміньдан) у Громадянській війні. Мета партії — створення комуністичного громадського строю в республіці.
Нагадаємо, раніше Білий дім закликав Китай надати сигнал росії щодо ядерної зброї. А також розповідали, як стосунки росії та Китаю поставили світ на край ядерної катастрофи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.